• Informacje na temat:

  monika brodka młoda

Artykuły na temat: monika brodka młoda
 • Monika Brodka (29 l.) sceptycznie podchodzi do pomysłu reaktywacji "Idola", w którym zaczynała swoją karierę muzyczną. Jej zdaniem program miał rację bytu kilka lat temu, dzisiaj to jedna wielka papka, w której, bynajmniej, nie chodzi o muzykę.

 • Recenzja Natalia Nykiel "Lupus Electro": Wicebrodka

  Często narzekamy, że bohaterowie talent shows trafiają w niewłaściwe ręce, w ręce chałturników - takich jak M.K., M.K. czy P.S. Tymczasem Natalia Nykiel z "The Voice Of Poland" nagrała płytę we współpracy z producentem Foxem, który odpowiadał m.in. za świetną płytę "Jezus Maria Peszek", a także z Katarzyną Nosowską, Karoliną Kozak czy Budyniem, którzy napisali Natalii teksty. Z takimi składem nic tylko podbijać świat!

 • Brodka przechodzi trudne chwile

  Z emigracji nici - Monika Brodka (25 l.) zostaje w Polsce. Powód?

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Monika Brodka ma nowego faceta. To były znanej aktorki!

  Monika Brodka jeszcze rok temu spotykała się z Quentinem Carenzo. Dziś to już przeszłość. Piosenkarka znalazła właśnie nową miłość.

 • Monika Brodka ma narzeczonego aktora

  18-letnia Monika Brodka widywana jest ostatnio w towarzystwie 33-letniego Jana Wieczorkowskiego, który gra Michała Chojnickiego w popularnym serial u "Klan". Piosenkarka i aktor poznali się ponoć po koncercie Moniki we Wrocławiu.

 • Monika Brodka w kolejnej reklamie

  ...25-letnia Monika Brodka właśnie została twarzą znanej marki kosmetyków. Będzie promować kremy dla kobiet powyżej 18-stego roku życia.

 • Czy Monika Brodka się skusi?

  W mediach pojawiło się kolejne nazwisko na gorącej liście kandydatów do "The Voice Of Poland".

 • Brodka znowu zakochana na zabój

  ...zamieszkanie. A konkretnie to Robert wprowadził się do Moniki. "Oboje poświęcają sobie każdą wolną chwilę" - zdradza przyjaciółka Brodki. "Trudno naprawdę ich gdziekolwiek wyciągnąć." Robert i Monika poznali(...) dziewczyny przerodziła się, dosłownie na naszych oczach, w dojrzałą kobietę." Pewnie dlatego Monika nie spieszy się z nagraniem kolejnej płyty. Chce nacieszyć się miłością oraz ukończyć szkołę fotografii...

 • Monika Brodka sprawiła sobie aparat ortodontyczny, czyli tzw. gwiazdki. Całość przez dwa lata kosztować będzie ją minimum 11 tysięcy zł.

Wideo na temat: monika brodka młoda
 • Łysa Kasia Popowska w nowym klipie!

  Kasia Popowska większość swojego czasu poświęca aktualnie zmaganiom w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie wciela się w różnych znanych wokalistów. Aktualnie młoda gwiazdka jest główną faworytką do zwycięstwa, bo w klasyfikacji generalnej prowadzi z dorobkiem 221 pkt. Za nią są Joanna "pozwę was, że piszecie o moim ślubie" Jabłczyńska (207 pkt.) oraz Paweł Jasionowski i Monika Borzym (po 194