• Informacje na temat:

  monika brodka nowy teledysk

Artykuły na temat: monika brodka nowy teledysk
 • W sieci pojawił się już nowy teledysk Moniki Brodki do piosenki "W pięciu smakach" promujący jej ostatnią płytę "Granda".

 • "Potrafię śpiewać"

  ...w jeden tylko tekst z prośbą, żeby coś tam zmienił, okazało się, że po prostu człowiek w ciągu 20 minut przysyła nowy tekst zmieniony. Facet ma talent! Zaśpiewałaś piosenkę z popularnym aktorem Borysem Szycem. Czy szykujesz do tego nagrania klip, może z jego udziałem? Czas pokaże, jak będzie nas stać na nakręcenie teledysku, to z przyjemnością, ale to wszystko zależy zawsze od...

 • Specjalna Monika Brodka

  W czerwcu do sklepów trafi specjalna edycja debiutanckiej płyty Moniki Brodki "Album". Na wydawnictwie znajdzie się wiele niespodzianek, w tym premierowy utwór "Miałeś być...". Teledysk do tej piosenki możecie obejrzeć na stronach INTERIA.PL.

 • Tańcząca Brodka: Krew, pot i łzy

  Do sieci trafił teledysk "Dancing Shoes" Brodki nakręcony do remiksu przygotowanego przez Kamp! Utwór pochodzi z minialbumu "LAX", który powstał w Red Bull Studio w Kalifornii.

 • Co będzie grane? Brodka kontra nastolatki

  W zestawieniach najpopularniejszych piosenek zostały jeszcze tylko niedobitki gorących letnich przebojów, a wytwórnie już szykują jesienną ofensywę. Na najgorętszą polską premierę zapowiada się "Granda" Moniki Brodki. Za oceanem hitami będą albumy nastoletnich wokalistek - Seleny Gomez i Mirandy Cosgrove. Sprawdzamy najciekawsze premiery płytowe września.

 • Lato na liście przebojów

  Nadejście lata da się odczuć także na listach przebojów, w tym również w Polsce. Na szczyt najnowszego zestawienia OLiS, czyli najpopularniejszych w naszym kraju albumów, dotarła wybitnie letnia kompilacja "Bravo Hits Lato 2005", która zdetronizowała dotychczasowego lidera, składankę "Mini Mini Party". Ta ostatnia musi zadowolić się w tym tygodniu dopiero 4. pozycją, gdyż ustąpiła miejsca m.in. wciąż pnącemu się w górę niemieckiemu DJ-owi ATB, którego album "Seven Years" dotarł już do podium.

 • Nagrody MTV Europe: Ogłoszono nominacje

  Grupa Coldplay otrzymała najwięcej, bo aż pięć nominacji, do kolejnej edycji MTV Europe Music Awards. Impreza wręczenia nagród w tym roku odbędzie się 3 listopada w stolicy Portugalii, Lizbonie. Galę poprowadzi brytyjski komik Sacha Baron Cohen, znany z filmowej serii "Ali G".

 • Era piosenki

  Nie ma czasu na słuchanie albumów, a jak jest czas, to i tak trudno się skupić, robiąc 10 rzeczy naraz. Zmierzch ery płyty zbiega się z początkiem ery piosenki.

 • 2010: To był rok powrotów

  Koncertowe powroty Edyty Bartosiewicz i Zbigniewa Hołdysa, reaktywacja grunge'owych legend Soundgarden i Stone Temple Pilots, wreszcie comeback "syna marnotrawnego" Robbiego Williamsa w szeregi Take That - oto najciekawsze muzyczne powroty 2010 roku.

Wideo na temat: monika brodka nowy teledysk
 • Łysa Kasia Popowska w nowym klipie!

  do zwycięstwa, bo w klasyfikacji generalnej prowadzi z dorobkiem 221 pkt. Za nią są Joanna "pozwę was, że piszecie o moim ślubie" Jabłczyńska (207 pkt.) oraz Paweł Jasionowski i Monika Borzym (po 194 pkt.). Kasia nie zapomina jednak o fanach jej własnej muzyki. Właśnie pojawił się jej nowy teledysk do piosenki "Tyle tu mam". Wpadający w ucho utwór ma spore szanse na zawładnięcie listami przebojów

 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...