• Informacje na temat:

  monika dryl z synem

Artykuły na temat: monika dryl z synem
 • "Barwy szczęścia": Monika Dryl jest do szaleństwa zakochana w swoim synu

  Monika Dryl, czyli Alicja Umińska z "Barw szczęścia", może bez końca mówić o swoim synu, który jest jej oczkiem w głowie. - Antoś to najcudowniejsze zdarzenie w kosmosie, jakie mi się mogło przytrafić - żartuje.

 • Samotna i nieszczęśliwa

  Sandra, jej bohaterka, to samotna i zagubiona kobieta. Prywatnie aktorka w niczym jej nie przypomina. Jest szczęśliwą mamą 3-letniego Antosia. - Można z nim konie kraść - śmieje się Monika Dryl.

 • "Klan": Zakochał się i... już!

  Nieoczekiwanie piosenkarz rockowy Korbas (Marcin Kołaczkowski), syn kompozytora Arkadiusza Nowika (Daniel Olbrychski), wyzna miłość swojej agentce Uli (Monika Dryl)!

 • Ciężko jest być mamą-aktorką

  Jej bohaterka Sandra, to kobieta toksyczna. Lubi intrygi i sprawianie kłopotów innym. Prywatnie aktorka jest jej całkowitym przeciwieństwem. Dla niej najważniejsza jest rodzina. Nam zdecydowała się opowiedzieć o niezwykłej więzi, jaka łączy ją z synkiem.

 • "Klan": Nowy romans u Lubiczów!

  Wkrótce Ula (Monika Dryl), córka Leopolda (Grzegorz Wons), kompletnie straci głowę dla Korbasa (Marcin Kołaczkowski), syna Arkadiusza (Daniel Olbrychski). Taki będzie finał ich wspólnej pracy przy nowej płycie muzyka.

 • Majowe oblicze polskiego kina

  Dwie polskie produkcje: komedia "Fenomen" w reżyserii Tadeusza Paradowicza oraz ciepła opowieść Gerwazego Reguły "Droga do raju" trafiają w piątek na ekrany kin. Wśród ośmiu premier tygodnia znalazł się też dokument "Bad Boys. Cela 452" polskiego twórcy Janusza Mrozowskiego.

 • "Barwy szczęścia": Alicja zastawi sidła na Sadowskiego!

  Gdy tylko Alicja (Monika Dryl) dowie się, że Kaśka (Katarzyna Glinka) wyjechała na szkolenie, postanowi skorzystać z nieobecności rywalki i odwiedzi Łukasza (Michał Rolnicki), by go uwieść!

 • "Barwy szczęścia": Mobbing z miłości

  W nowych odcinkach „Barw szczęścia” bohaterka Moniki Dryl, Alicja, pokaże się ze złej strony. Będzie adorowała Łukasza, który jest związany z Kasią, a gdy zostanie odtrącona, wytoczy najcięższe działa – mobbing. Zaślepiona toksyczną miłością, zacznie prześladować Sadowskiego w pracy i uprzykrzać mu życie!

 • ​"Pierwsza miłość": Sandra zawsze spada na cztery łapy!

  Bohaterka Moniki Dryl, Sandra, to kobieta toksyczna. Lubi intrygi i sprawianie kłopotów innym. Prywatnie aktorka jest jej całkowitym przeciwieństwem. Dla niej najważniejsza jest rodzina. Nam zdecydowała się opowiedzieć o niezwykłej więzi, jaka łączy ją z synkiem.

 • "Klan": Bolek wpadnie w oko... córce Leopolda! Będzie romans?

  Kiedy Bolek (Krzysztof Janczar) dowie się, że w domu jego syna i synowej na jakiś czas zamieszka Ula (Monika Dryl), postanowi przeprowadzić się do Pawła (Tomasz Stockinger). Jednak Urszula zrobi na nim wielkie wrażenie... On też się jej bardzo spodoba!

Zdjęcia na temat: monika dryl z synem