• Informacje na temat:

  monika jabłońska

Artykuły na temat: monika jabłońska
 • Mówiono jej, że jest... za mała na aktorkę!

  Jolanta Fraszyńska, którą ostatnio oglądaliśmy jako Grażynę Jabłońską w "Hotelu 52", żartuje, że ludzie, którzy jej nie znają, na początku nie traktują jej... poważnie.

 • Nie będzie więcej Richardson

  Telewizyjna Dwójka nie planuje kolejnej serii talk show Moniki Richardson "Orzeł czy reszta?" - poinformował "Dziennik" p.o. rzecznika prasowego TVP - Daniel Jabłoński.

 • Czy będzie ciąg dalszy serialu “Wojna i miłość"?

  ...- Aktualnie pracujemy nad scenariuszami do drugiej, 13-odcinkowej części serialu "Wojna i miłość" i prowadzimy rozmowy z Telewizją Polską na temat ewentualnej kontynuacji. - zdradza Monika Jóźwik. - Na razie jednak nic nie zostało jeszcze przesądzone. Nie wiadomo, czy w ogóle ani kiedy konkretnie powstanie drugi sezon.  O starcie zdjęć ani terminie emisji nie ma mowy. Wszystko oczywiście rozbija...

 • Jak smakuje wino truskawkowe?

  Jeśli ktoś przyjechał do Gdyni się plażować, czwartek był do tego idealny. Piękne słońce i tylko dwie premiery w konkursie głównym. Swój fabularny debiut "Wino truskawkowe" pokazał Dariusz Jabłoński, z kolei Leszek Wosiewicz przyjechał do Gdyni promować "Z miłości".

 • Rozwiązanie konkursu "Być jak Bodo"

  Jabłońska Michał Baran Danuta Sobota Dominika Sikorska Jakub Girguś Angelika Kluch Monika Rygalska-Dolat Kinga Godek Gratulujemy!    

 • Co z serialem "1920. Wojna i miłość"?

  Podczas gdy telewizyjna Jedynka przypomina serial historyczno-przygodowy "1920. Wojna i miłość", z wojną bolszewicką w tle, trwają przygotowania do powstania jego drugiej serii. Na jakim są one etapie? - zapytaliśmy producentkę Monikę Jóźwik.

 • Richardson ukarana za "zdradę"?

  ...19 kwietnia telewizyjna Dwójka po raz ostatni wyemituje program "Orzeł czy reszta". Jego prowadzącą jest Monika Richardson (37 l.), która ostatnio jest bardzo zajęta treningami do "Tańca z gwiazdami(...) zwolnienia z pracy: "Pani Monika Richardson jest związana kontraktem gwiazdorskim z TVP. W związku z tym na pewno otrzyma propozycję poprowadzenia jakiegoś programu" - oświadczył.

 • Nowy historyczny serial TVP

  W sobotę, 7 sierpnia, ruszyły zdjęcia do nowego serial u TVP1 pt. "1920. Biało-czerwone" w reżyserii Macieja Migasa. Widzowie poznają losy trójki bohaterów na tle dramatycznych wydarzeń 1920 roku.

 • Nic z tego nie będzie

  Wieteska (Piotr), Konrad Darocha (Adam), Monika Mazur (Martyna), Martyna Bazychowska (Natalia), Łukasz Stawarczyk (Kuba), Wioletta Jabłońska (sąsiadka), Wiktoria Szymkowiak (Ola), Bogdan Ferenc (kierownik)

 • Poluzjanci mają "Drugą płytę"

  Dobrze znani sesyjni muzycy w wolnych chwilach współpracują pod szyldem Poluzjanci. Po 10-letniej przerwie dorobili się "Drugiej płyty", która dziś (11 lutego) trafia do sklepów.

Zdjęcia na temat: monika jabłońska
Wideo na temat: monika jabłońska
 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...