• Informacje na temat:

  monika kalisz

Artykuły na temat: monika kalisz
 • Monika Pietrasińska zachwala Ryszarda Kalisza!

  Monika Pietrasińska (25 l.) wyznała, że czuje się dobrze w towarzystwie Ryszarda Kalisza (57 l.). Zdradziła, co ją łączy z politykiem.

 • Monika Zamachowska: Kuchnia kobiet

  "Kuchnia kobiet" - nowa książka Moniki Zamachowskiej, jest swego rodzaju kulinarną biografią. Dziennikarka przywołuje przepisy znane w jej rodzinie i te opracowane przez jej przyjaciółki. Jak przyznaje, kulinarną "księgą mądrością" jest dla niej wiekowy notatnik babci.

 • Monika Zamachowska skierowała w stronę Koroniewskiej uszczypliwy komentarz

  Joanna Koroniewska (37 l.) i Monika Zamachowska (43 l.) poznały się na teatralnym tournée, podczas którego Monika towarzyszyła mężowi. Z początku była o Joannę zazdrosna. Dziś darzy ją wielką sympatią.

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Monika Krzywkowska: Nieznane fakty z życia aktorki

  Monika Krzywkowska (46 l.) jest jedną z tych gwiazd, które niezbyt często dzielą się opowieściami o sobie. Co wiadomo o jej życiu?

 • Kalisz: Dawid Podsiadło, Monika Borzym i O.S.T.R. z orkiestrą

  22 sierpnia na Placu Bogusławskiego w Kaliszu odbędzie się wyjątkowy koncert, na którym suitę "Feniks" zaprezentują wokaliści Monika Borzym i Dawid Podsiadło oraz raper O.S.T.R. w towarzystwie orkiestry symfonicznej.

 • Monika Zamachowska szczera do przesady?

  Monika Zamachowska (45 l.) znów wywołała burzę! Zdradziła bolesne sekrety z przeszłości. Tym razem z życia swego męża. Do tego opublikowała w sieci zdjęcia grobów…

 • Monika Zamachowska zdradza kulisy ślubu

  Monika i Zbigniew Zamachowscy to bez wątpienia jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. O ślubie pary mówiło się od dawna.

 • Monika Richardson przyjęła nazwisko Zbyszka!

  ...obejdzie się bez wielkiej fety i tłumu gapiów. A jednak! Ceremonia odbyła się w Pałacu Tłokinia pod Kaliszem. Zaproszono tylko najbliższych, choć akurat dzieci Zbyszka nie wpadły. Państwo młodzi nie mieli raczej zbyt dużej tremy. W końcu dla obojga było to już trzecie wesele w życiu. Monika miała jednak spory dylemat, na jakie nazwisko po ślubie się zdecydować. "Ostatecznie jednak postanowiła...

 • Koncerty w ramach WOŚP

  z nich i gdzie zagra. Wśród wykonawców są m.in. Andrzej "Piasek" Piaseczny, Hey, Dżem, IRA, Blue Cafe, Homo Twist, Varius Manx, Papa Dance, Virgin i Monika Brodka.

Wideo na temat: monika kalisz
 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...