• Informacje na temat:

  monika klimas

Artykuły na temat: monika klimas
 • Monika Olejnik skupiła na sobie wzrok wszystkich!

  Monika Olejnik (59 l.) słynie z bardzo oryginalnego stylu ubioru. Jej kreacje bez przerwy spotykają się z ogromnym zainteresowaniem. Tak też było, gdy dziennikarka pojawiła się na otwarciu butiku Joanny Klimas. Na tę okazję wybrała słynny czerwony płaszcz. Uczyniła z niego swój znak rozpoznawczy! Mimo że często go na siebie zakłada, to za każdym razie skupia na sobie wzrok wszystkich. Podoba wam...

 • Niezła intrygantka

  Jeśli nie gram w serialu czy filmie, pomagam mamie w firmie. Ta praca daje mi dużo radości oraz sprawia, że nie jestem zdana wyłącznie na aktorstwo. Staram się być aktywna w różnych dziedzinach - mówi Natalia Klimas.

 • "Sama słodycz": Natalia Klimas nie żałuje powrotu do Polski

  ...- Po powrocie do Polski nikt nie czekał na mnie z masą propozycji, w których mogłabym przebierać - przyznaje Natalia Klimas. Od 3 marca aktorkę będzie można zobaczyć w nowym serialu TVN "Sama słodycz".

 • Piękne kobiety w "Komisarzu Aleksie"

  Przed Orliczem i Aleksem mnóstwo pracy w nowej serii. Jak nieco rozkojarzony Michał da sobie radę z bandziorami zmuszającymi dziewczyny do prostytucji i ludźmi załatwiającymi korporacyjne porachunki?

 • Gwiazdy na pokazie kolekcji Joanny Klimas

  ...​Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", i Anna Czartoryska, czyli Paula z "Życia nad rozlewiskiem", były w środę honorowymi gośćmi na pokazie nowej kolekcji znanej kreatorki mody Joanny Klimas.

 • "Przyjaciółki": Zuza na randce

  W kawiarni Biosfera w Warszawie Anita Sokołowska spędziła całe popołudnie w towarzystwie Lesława Żurka. Pili kawę, rozmawiali i wyglądało, że świetnie się ze sobą czują. Nie była to jednak randka, a praca na planie "Przyjaciółek".

 • Miała szansę zostać gwiazdą w... Ameryce

  Natalia Klimas, czyli Monika z "Przyjaciółek", od dziecka chciała zostać aktorką. By zrealizować swe marzenia, wyjechała na studia aktorskie do Nowego Jorku...

 • "Komisarz Alex": Którą z nich wybierze Orlicz?

  Lucyna (Magdalena Walach), Monika (Julia Rosnowska) i Alicja (Natalia Klimas) - żadna z tych trzech pięknych kobiet nie kryje, że Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) to wręcz wymarzony kandydat na życiowego partnera. Którą z nich wybierze przystojny policjant?

 • "Potrafię sobie odmówić wielu rzeczy"

  Aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", pojawiła się na pokazie mody Joanny Klimas. Czy moda jest dla niej ważna?

 • "Sama słodycz": ​Nowy serial z Piotrem Adamczykiem już na wiosnę

  Piotr Adamczyk, czyli Andrzej Zawadzki z "Przepisu na życie", będzie gwiazdą nowego serialu, który wiosną trafi na antenę TVN. W "Samej słodyczy" zagra u boku Natalii Klimas, czyli Moniki z "Przyjaciółek", i Mateusza Damięckiego, czyli Marka Frydrycha z "Na krawędzi".

Zdjęcia na temat: monika klimas
Wideo na temat: monika klimas
 • "Niania w wielkim mieście": Dana i Kuba organizują przyjęcie

  , żeby Dana z powrotem była jego opiekunką. Jacek przekazuje Danie dobre wieści. Sugeruje też, że został w Warszawie dla niej. Monika (Kamilla Baar – Kochańska) jest bardzo wdzięczna Jackowi(...). Natomiast bardzo elegancka mama Hani (Natalia Klimas) nie odnajduje się w skromnym mieszkaniu Anity i Hani. Kuba tymczasem po raz kolejny chce namówić Monikę na wspólne wyjście. Dana odbiera Iwa ze

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...