• Informacje na temat:

  monika kuszyńska nowa piosenka

Artykuły na temat: monika kuszyńska nowa piosenka
 • Monika Kuszyńska zaskoczyła intymnym wyznaniem! Chodzi o karmienie piersią!

  Monika Kuszyńska (39 l.) niedawno została drugi raz mamą po długiej przerwie. To wydarzenie zmieniło w jej życiu wszystko i postanowiła o tym opowiedzieć także w swoich piosenkach.

 • Eurowizja 2015: Kim jest Monika Kuszyńska?

  Wszystko, co powinniście wiedzieć o reprezentującej Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji Monice Kuszyńskiej.

 • Monika Kuszyńska o występie na Eurowizji: Nie o zwycięstwo tutaj chodzi!

  Monika Kuszyńska będzie reprezentować Polskę podczas 60. konkursu Piosenki Eurowizji w Wiedniu 19, 20 i 21 maja. Swoim występem wokalistka chce poszerzyć świadomość społeczeństwa i przełamać tabu, bo - jak mówi - klasyfikowanie ludzi na niepełnosprawnych i zdrowych jest sztucznym, niczemu nie służącym podziałem.

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • Wokalistka Varius Manx nagrała nową piosenkę

  Monika Kuszyńska (29 l.) gościnnie pojawiła się na płycie Beaty Bednarz. Panie zaśpiewały utwór "Nowa rodzę się", do którego tekst napisała sama Monika.

 • Eurowizja 2015: Izrael protestuje przeciwko piosence Węgier

  Ambasador Izraela na Węgrzech domaga się wycofania węgierskiej piosenki z Konkursu Eurowizji 2015. Chodzi o utwór "Wars for Nothing", który dotyczy konfliktu izraelsko-palestyńskiego.

 • Żywo", osobą, która w ostatnim czasie przyczyniła się do odzyskania przez nią formy, jest Monika Kuszyńska (32 l.). Panie wystąpiły razem charytatywnie na koncercie dla Katarzyny Rosińskiej-Jarczyńskiej. Po występie wokalistka przyznała, że podziwia Monikę prywatnie i zawodowo. Nie jest także tajemnicą, że artystki połączyły trudne doświadczenia życiowe - Kuszyńska straciła władzę w nogach...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Perfect i Ania Frontczak razem

  W najbliższy piątek (10 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez zespół Perfect z drugą finalistką konkursu "Ja cię kręcę" - Anią Frontczak. Tuż potem nagrania będziecie mogli posłuchać w Interii w tym niusie!

 • Czas nie zawsze leczy rany. Anita Lipnicka i Monika Kuszyńska nie przyjęły zaproszenia od dawnych kolegów z Varius Manx na jubileusz 30-lecia zespołu.

 • Varius Manx "Cudowne dni": Nowy hit czy popłuczyny?

  Znana z przebojów "Zanim zrozumiesz", "Piosenka księżycowa", "Zamigotał świat" czy "Tokyo" grupa Varius Manx wciąż próbuje utrzymać się na rynku.