• Informacje na temat:

  monika lasek

Artykuły na temat: monika lasek
 • "Barwy szczęścia": Łukasz i Alicja na tropie mafii...

  Prowadząc dziennikarskie śledztwo w sprawie młodziutkiej modelki, która zmarła w Algierii w niewyjaśnionych okolicznościach, Łukasz (Michał Rolnicki) i Alicja (Monika Dryl) wpadną na trop handlarzy żywym towarem. - Weszliśmy w oko cyklonu - stwierdzi Sadowski.

 • "The Voice of Poland": Starcie "ostrych rockowych lasek"

  Za nami drugi odcinek bitew w "The Voice of Poland".

 • „To nie koniec świata!”: Nowa bohaterka... i nowy romans?

  W 15. odcinku „To nie koniec świata!” pojawi się nowa bohaterka, Monika. A do obsady serialu dołączy kolejna gwiazda: Klaudia Halejcio.

 • Feliksy dla Kuleszy i Krzywkowskiej

  Jerzy Jarocki został pośmiertnie nagrodzony Feliksem Warszawskim w kategorii najlepsza reżyseria. Wśród uhonorowanych teatralnymi nagrodami stolicy za sezon 2011/2012 znaleźli się także aktorzy Monika Krzywkowska, Agata Kulesza, Mariusz Bonaszewski i Włodzimierz Press.

 • "To nie koniec świata!": Dziewczyny ruszają do akcji!

  Seksowne i pewne siebie... W 15. odcinku "To nie koniec świata!" pojawią się dwie nowe bohaterki: Olga i Monika. A do obsady serialu dołączą kolejne gwiazdy: Katarzyna Zielińska i Klaudia Halejcio. Kto straci dla nich głowę, a kto wybuchnie zazdrością?

 • Po wakacyjnej przerwie do pracy wrócili aktorzy i twórcy serial u "Klan". Trudno w to uwierzyć, ale filmowcy powoli zbliżają się do nakręcenia jubileuszowego, tysięcznego odcinka. Kilka dni temu realizowano zdjęcia do odcinków 969 i 970. Tym razem filmowcy zawitali do wiejskiej rezydencji Moniki w Liskowie, która w rzeczywistości znajduje się w podwarszawskim Lasku Kabackim.

 • Skandal w Dobrym Adresie

  W Dobrym Adresie zostanie zorganizowana impreza tematyczna w stylu lat 30. Pojawią się na niej Marianna i Olgierd Szawarscy (Katarzyna Figura i Mariusz Bonaszewski) oraz... Jola (Monika Krzywkowska). Będzie gorąco!

 • "Nie jestem mesjaszem z Krakowa"

  Red to charakterystyczna postać krajowej sceny hipopowej. Udzielał się na wielu legalach, wydaje własne płyty, a największą sławę zdobył w programie "MTV Squad". Co ciekawe, raper jest związany jest z Krakowem, o czym nie wie zbyt wiele osób. Właśnie krakowska scena hiphopowa była głównym tematem rozmowy Diabła z Redem.

 • Monika nie wierzy w szczerość gestu Konrada. Przypuszcza, że dał pieniądze na operację, aby ponownie wkupić się w jej łaski. Gabriela spędza dużo czasu...

 • Doskonale dojrzała Monica Bellucci

  Zdjęcie roznegliżowanej Moniki Bellucci z jej urodzoną w maju córeczką Leonie, widnieje na okładce najnowszego numeru włoskiej edycji "Vanity Fair".

Wideo na temat: monika lasek
 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...

Dyskusje na temat: monika lasek
 • Re: Monika Obara: Skandal i nagłe zniknięcie

  Nie zemglej z wrażenia nad swoją inteligencją i pisownią. Idź się uczyć, będzie dla Ciebie i lasek z większym pożytkiem.

 • Monika znów kusi!

  mając za żonę taką Martę nie ma wyjścia - musi szukać innych lasek. Szansa na to,że trafi na podobną maszkarę jest minimalna