• Informacje na temat:

  monika milewska

Artykuły na temat: monika milewska
 • To ona zastąpi Monikę!

  Gdy Monika Milewska (Anna Mucha) po raz kolejny zdecyduje się odejść z Sagowski Development, na jej miejsce zostanie przyjęta Żaneta Kozłowska. W tej roli zobaczymy Katarzynę Dorosińską.

 • "Prosto w serce": Pokaz jak ze snu

  Konstancja Grylak (Małgorzata Socha) zostanie właścicielką ekskluzywnego butiku Rose Line. Zatrudni w nim Monikę Milewską (Anna Mucha).

 • Monika nokautuje Kobrę!

  Żeby zdobyć pieniądze na leczenie Niny, Monika - mimo kontuzji - zdecyduje się na walkę z Kobrą.

 • "Prosto w serce": Mucha wybaczy matce?

  Wkrótce poznamy całą prawdę na temat Elżbiety Milewskiej (Agnieszka Wosińska), biologicznej matki Moniki (Anna Mucha).

 • Pożegnanie z Moniką

  Przed wyjazdem Milewska wyciągnie do Konstancji (Małgorzata Socha) rękę na zgodę. A Grylakówna będzie życzyła Monice szczęśliwej podróży oraz... długiego pobytu za oceanem. Największy problem Monika(...) Artur chce jej osobiście coś powiedzieć. Ona poczeka do ostatniej chwili, jednak kiedy okaże się, że Artura nie ma na lotnisku i nie ma z nim kontaktu, Monika zostawi pamiątki po nim i odleci do Las...

 • Mucha celuje "prosto w serce"

  Anna Mucha zamieniła 12-centymetrowe szpilki od Christiana Louboutina na rękawice bokserskie! Zrobiła to specjalnie dla roli Moniki Milewskiej w nowym serialu TVN "Prosto w serce".

 • Monika sexi króliczkiem?

  Artur Sagowski (Filip Bobek) nabierze podejrzeń, że Monika (Anna Mucha) pracuje w lokalu okrytym złą sławą. Sprawdź, jak do tego dojdzie!

 • Mucha zakochana w Bobku

  Już w czwartek, 23 grudnia, zaraz po finałowym odcinku "Majki", na antenie telewizji TVN zadebiutuje nowa telenowela - "Prosto w serce".

 • Monika dostanie pod oko!

  Monika w czasie sparingu dostanie silny cios pod oko. Artur - widząc siniaka na jej twarzy - nabierze podejrzeń, że Milewska jest ofiarą przemocy domowej!

 • "Prosto w serce": To jeszcze nie koniec

  Przed wakacyjną przerwą bohaterów serialu "Prosto w serce" czeka bolesne zderzenie z rzeczywistością.

Zdjęcia na temat: monika milewska
Wideo na temat: monika milewska
 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...

Dyskusje na temat: monika milewska