• Informacje na temat:

  monika mrozowska nowy

Artykuły na temat: monika mrozowska nowy
 • Monika Mrozowska musiała wyprowadzić się z domu?! To przez rozstanie z partnerem!

  Monika Mrozowska (38 l.) ma dość kolorowe życie uczuciowe. Właśnie kolejny raz zmieniła partnera, co zwiążę się z prawdziwą rewolucją w jej życiu. Gwiazda wraz z trójką dzieci musiała wyprowadzić się z ich dotychczasowego mieszkania.

 • Monika Mrozowska: Uderzyła się kolanem w twarz

  Monika Mrozowska intensywnie przygotowuje się do programu "Celebrity Splash". Przyznaje, że treningi są wyczerpujące, bywają też niebezpieczne. Podczas jednego z nich boleśnie uderzyła się kolanem w twarz.

 • Monika Mrozowska będzie pracowała przy nowym kulinarnym programie? Co z Gessler?

  Monika Mrozowska (35 l.) ma szanse na zajęcie miejsca w jury nowego programu kulinarnego w TVN? Tak twierdzi jeden z tabloidów. Równocześnie dodaje, że faworytką do objęcia tego stanowiska jest Magda Gessler (62 l.).

 • Monika Mrozowska: Mama potrafi zaskoczyć

  Czasem łatwiej skoczyć do wody, niż zejść z trampoliny - opowiada Monika Mrozowska, gwiazda nowego show "Celebrity Splash!".

 • Zauroczenie operatorem TVN-u Sebastianem Jaworskim było tak silne, że Monika Mrozowska (34 l.) zdecydowała się postawić wszystko na jedną kartę i zostawić Macieja Szaciłło, ojca swoich dwóch córek. Niedawno celebrytka i jej nowy partner powitali na świecie synka Józia. Jak wygląda ich życie?

 • Monika Mrozowska: Rodzinny patchwork

  Nigdy nie była "weekendową" mamą. Każdą chwilę spędza ze swoimi dziećmi. Ale takie życie jej pasuje. Nie ma poczucia straty.

 • Mrozowska żałuje rozstania z mężem?!

  Przygaszona, markotna - nowy związek nie służy Monice Mrozowskiej (33 l.). Czyżby gwiazdka żałowała rozstania z Maćkiem Szaciłło?

 • "Celebrity Splash!": Stenka w jury, Dowbor skacze!

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniane są przez jury. Znamy już nazwiska jurorów i niektórych uczestników show!

 • Mrozowska szczęśliwa w nowym związku?

  ...gwiazdę serialu "Rodzina zastępcza" w objęciach nowego partnera (?). Aktorka pytana o nowy związek i rozstanie z mężem, uchyla się jednak od odpowiedzi: "Umówiłam się z Maćkiem, że nie będziemy(...) z wywiadów Monika przyznała, że w jej związku nie zawsze panowała sielanka i przechodził on już przez gorsze etapy. Pierwsze problemy pojawiły się po przyjściu na świat córki Karoliny. "Wydaje się...

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

Dyskusje na temat: monika mrozowska nowy