• Informacje na temat:

  monika mrozowska ojciec

Artykuły na temat: monika mrozowska ojciec
 • Monika Mrozowska rozstała się z partnerem?

  Spokój w domu, spokój w pracy. A do tego sukcesy na polu kulinarnym. Aktorka jest propagatorką zdrowego stylu życia, autorką i współautorką kilku kulinarnych książek. Ostatnia "Zupy moc" ukazała się w księgarniach w tym roku. W domu mama trójki dzieci, piętnastoletniej Karoliny, ośmioletniej Jagody i czteroletniego Józia też mogła liczyć na spokój, szczególnie że wspierał ją ojciec jej syna...

 • Monika Mrozowska: Rodzinny patchwork

  Nigdy nie była "weekendową" mamą. Każdą chwilę spędza ze swoimi dziećmi. Ale takie życie jej pasuje. Nie ma poczucia straty.

 • Monika Mrozowska ma nowego faceta!

  Monika Mrozowska (38 l.) zaskoczyła szczerością i potwierdziła krążące od jakiegoś czasu pogłoski na temat jej życia uczuciowego.

 • Dziecięce gwiazdy minionych lat. Gdzie są teraz?

  7 marca na ekranach telewizorów zadebiutuje program "Mali giganci", którego celem będzie wyszukiwanie talentów wśród najmłodszych. Trend na małe dziewczynki śpiewające w polskich talent shows zapoczątkował co prawda "Mam talent", jednak niepełnoletni wykonawcy przebijali się do świadomości słuchaczy już w latach 80. i 90..

 • Monika Mrozowska bierze kolejny ślub!

  Monika Mrozowska (37 l.) uznała, że w końcu przyszedł czas, by sformalizować swój związek...

 • Monika Mrozowska: Gotowanie to moje życie

  Monika Mrozowska, znana z serialu "Rodzina zastępcza", chciałaby wrócić do grania. Aktorka, która spodziewa się obecnie trzeciego dziecka, zaangażowała się ostatnio w promocję zdrowego żywienia i gotowania.

 • Monika Mrozowska: Tym romansem żyła cała Polska

  Podkreśla pani, że miłość w życiu jest najważniejsza i trzeba iść za jej głosem. Monika Mrozowska: - Tak, ale teraz dostrzegam nadrzędność uczuć macierzyńskich. Miłości do dzieci nie da się z niczym porównać, jest bezwarunkowa. W roli mamy czuję się znakomicie. Jestem jednak dość sroga, wymagająca, nie daję sobie wchodzić na głowę. Chciałaby pani mieć jeszcze jedno dziecko? - O nie...

 • Dziecko w "Rodzinie zastępczej"

  Alutka (Joanna Trzepiecińska) i Jędrula (Tomasz Dedek), czyli Alicja i Andrzej Kossoniowie z "Rodziny zastępczej" wkrótce zostaną rodzicami. Dziecko w rodzinie to wielka radość i, co tu dużo mówić, więcej obowiązków.

 • Monika Mrozowska urodziła!

  Aktorka znana z "Rodziny zastępczej" 27 sierpnia po raz trzeci została mamą! Ojcem dziecka jest niejaki Sebastian Jaworski, operator kamery w "Dzień Dobry TVN". Przypomnijmy, że to dla niego Monika zostawiła męża, ojca jej dwóch córek. Tym razem Monika urodziła chłopca, który otrzymał imię Józef. Chłopczyk przyszedł na świat w wyniku cesarskiego cięcia. Ważył blisko 4 kilogramy i mierzył 57

 • Zdobył Brylantowy Mikrofon!

  Czwartą edycję "jak Oni śpiewają" wygrał Artur Chamski, który w finale pokonał Karolinę Nowakowską. "Kocham was!" - krzyczał do widowni, która za każdym razem mocno dopingowała aktora.