• Informacje na temat:

  monika mrozowska styl

Artykuły na temat: monika mrozowska styl
 • Mrozowska z nowym partnerem?!

  Restauracja w centrum Warszawy. Przy jednym ze stolików aktorka Monika Mrozowska (32) z mężczyzną. Wydają się  zajęci sobą. Siedzą blisko siebie, trzymają za ręce i patrzą sobie w oczy... Czyżby(...), charytatywne lub propagujące zdrowy styl życia. Aktorka wzięła ślub z Maćkiem, gdy miała 23 lata. W zeszłorocznym wywiadzie w "Dzień Dobry TVN" przyznała, że zdecydowali się na ten krok, bo była...

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

 • To się nazywa powrót!

  Monika Mrozowska zdradza, jak wrócić do pracy w świetnym stylu i dobrze wychować swoje dzieci.

 • Majowe oblicze polskiego kina

  Dwie polskie produkcje: komedia "Fenomen" w reżyserii Tadeusza Paradowicza oraz ciepła opowieść Gerwazego Reguły "Droga do raju" trafiają w piątek na ekrany kin. Wśród ośmiu premier tygodnia znalazł się też dokument "Bad Boys. Cela 452" polskiego twórcy Janusza Mrozowskiego.

 • Mucha jest "głucha jak pień"

  Czwarty odcinek programu "jak Oni śpiewają" przejdzie chyba do historii. Jedna z uczestniczek ze względów zdrowotnych musiała zrezygnować z dalszych występów, gwiazda, która odpadła - na prośbę jurora powróciła. Tego jeszcze nie było.