• Informacje na temat:

  monika obara

Artykuły na temat: monika obara
 • Monika Obara: Skandal i nagłe zniknięcie

  ...​Monika Obara była świetnie zapowiadającą się aktorką młodego pokolenia. Brawurowo wcieliła się w postać barwnej Elki w "M jak miłość" i miała wiele propozycji telewizyjnych i filmowych. Niestety, wypadek samochodowy przekreślił jej szansę na wielką karierę. Dziś wraca, ale już nie na sam szczyt...

 • Steffen Möller się żeni

  W serial u "M jak miłość" wielkie poruszenie. Wszystko za sprawą ślubu dwójki zakochanych w sobie bohaterów: Eli i Stefana - przypomnijmy tylko, że w tych rolach występują Monika Obara i Steffen Möller.

 • Monika Obara: Wypadek samochodowy pod wpływem alkoholu zmienił jej życie!

  Kilka lat temu Monika Obara (35 l.) grała w hitowym "M jak miłość", który przyniósł jej ogromną popularność. Wszystko zaprzepaścił jeden wybryk. Co się teraz dzieje z aktorką?

 • Monika Zamachowska zdradza kulisy ślubu

  Monika i Zbigniew Zamachowscy to bez wątpienia jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. O ślubie pary mówiło się od dawna.

 • Katarzyna Obara ujawnia szokujące kulisy pracy w śniadaniówce TVP!

  Katarzyna Obara (38 l.) przed laty była gwiazdą "Pytania na śniadanie". Z pracy odchodziła jednak w nie najprzyjemniejszych okolicznościach...

 • Steffen nie umie całować!

  Na aktorki z serial u "M jak miłość" pada blady strach za każdym razem, gdy zbliża się do nich Steffen Moeller. Niemiecki aktor po prostu nie umie się całować - wyjaśnia "Fakt".

 • Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski już po ślubie!

  ...3 maja Monika Richardson (42 l.) i Zbigniew Zamachowski (53 l.) pobrali się we wnętrzach pałacu Tłokinia w okolicach Kalisza.

 • Gwarancje Kultury dla Pawła Sali

  Paweł Sala za film "Matka Teresa od kotów" oraz Kuba Czekaj znaleźli się w gronie laureatów Gwarancji Kultury przyznawanych przez TVP Kultura najciekawszym, najbardziej wyrazistym osobowościom artystycznym ubiegłego sezonu.

 • Obara umiera ze wstydu

  Monika Obara opowiada w "Vivie" o wypadku samochodowym, jaki spowodowała po pijanemu. W połowie kwietnia gwiazda "M jak miłość" z dwoma promilami alkoholu we krwi wsiadła za kierownicę i próbowała dojechać do domu.

 • Kto dostanie "Gwarancję Kultury"?

  Zespół aktorski Starego Teatru w Krakowie, reżyser Małgorzata Szumowska i malarz Wilhelm Sasnal znaleźli się wśród nominowanych do nagród Gwarancje Kultury za rok 2008, przyznawanych przez TVP Kultura.

Zdjęcia na temat: monika obara
Wideo na temat: monika obara
 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...

Dyskusje na temat: monika obara