• Informacje na temat:

  monika olejnik i jej buty

Artykuły na temat: monika olejnik i jej buty
 • Olejnik przyznała się do uzależnienia

  Znana dziennikarka nigdy nie ukrywała, że jej największą miłością są zakupy. Wygląda jednak na to, że Monika straciła kontrolę nad tym, co i ile kupuje.

 • Monika Olejnik: Żyję na kredytach

  ...52-letnia Monika Olejnik otwarcie przyznaje, że uwielbia wydawać pieniądze, głównie na buty, których cena przyprawia o zawrót głowy. By móc realizować swoje marzenia, zaciąga kredyty.

 • Olejnik w butach za 4 tys.

  O tym, że Monika Olejnik (52 l.) ma słabość do drogiego obuwia, wiadomo od dawna. Dziennikarka na premierze w teatrze Polonia pojawiła się w butach za 4 tys. złotych.

 • Maciej Maleńczuk ostro o prezydencie i ministrze sprawiedliwości!

  ...gardziłbym wszystkimi dookoła" - mówił Maleńczuk w rozmowie z Moniką Olejnik. "Może to jest tylko taki wyraz twarzy. Niestety, to samo widzę na swojej" - dodał z uśmiechem. Na tapet Maleńczuk wziął także "dziecięcą buzię" ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry - Monika Olejnik zapytała muzyka bowiem o cytat z jego wywiadu rzeki "Chamstwo w państwie": "Buzię ma dziecięcą, wciąż w nim widzę12

 • Chodzenie w szpilkach mam wytrenowane

  Monika Olejnik budzi skrajne emocje - jedni ją lubią, inni się jej boją. Jednak nikt nie może odmówić jej profesjonalizmu. Od lat jest jedną z najbardziej znanych medialnych postaci.

 • Najlepiej ubrane gwiazdy

  Zasada, że "nie szata zdobi człowieka", nie sprawdza się w przypadku gwiazd kina. To właśnie strój jest tym, co je wyróżnia. W tym roku na liście najlepiej ubranych aktorek znalazły się m.in. Gwyneth Paltrow, Nicole Kidman i Jennifer Lopez oraz Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Cielecka.

 • Beata Tadla: "Wiadomości" na obcasach

  Beata Tadla zaczynała karierę dziennikarską od radia, jednak szybko poznała się na niej telewizja. Od listopada prowadzi "Wiadomości".

Wideo na temat: monika olejnik i jej buty
 • Monika Olejnik na buty wydaje fortunę, a na ciuchy... skąpi?

  Monika Olejnik uchodzi za jedną z najlepiej ubranych polskich dziennikarek. Lubi ubrania znanych projektantów i markowe buty. Mimo to twierdzi, że trendów nie śledzi. – W mojej szafie są różne rzeczy, ale nie muszą być z tegorocznych trendów. Czasami wyciągam rzeczy stare, łączę z nowymi. Nie przywiązuję się do trendów – mówi Monika Olejnik.