• Informacje na temat:

  monika olejnik jej dzieci

Artykuły na temat: monika olejnik jej dzieci
 • Monika Olejnik jest zakochana w swoich wnukach. Tak spędza z nimi czas

  Większość zna ją od strony zawodowej, bo przecież dziennikarką jest od wielu lat. A jaka Monika Olejnik (62 l.) jest prywatnie, poza kamerami i z wnukami u boku?

 • Pogrzeb Anny Przybylskiej: Monika Olejnik krytykuje tabloidy

  Monika Olejnik skrytykowała tabloidy za zignorowanie prośby rodziny Anny Przybylskiej o nierobienie zdjęć podczas pogrzebu aktorki. Dziennikarka skomentowała również niedyskretne zachowanie lekarza Dariusza Zadrożnego.

 • Monika Olejnik w żałobie. Nie żyje jej ojciec, Tadeusz Olejnik

  Żałoba w domu Moniki Olejnik (59 l.). Niedawno zmarł ojciec dziennikarki, Tadeusz Olejnik (†83 l.). Pochowany został na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie.

 • Maciej Maleńczuk: Nie ma lepszej zemsty nad sukces (wywiad)

  Cynik, kabotyn i mizogin. Maciej Maleńczuk. Kobiety? "Wszystkie jednakowo durne". "The Voice Of Poland"? "Totalny szajs". Krakusy? "Zawistni". Komu jeszcze pan Maleńczuk pokazuje środkowy palec? Przekonajcie się sami!

 • Kaja Godek "ma prawo wypowiadać to, co wypowiada". Monika Olejnik broni działaczki ruchu pro-life?

  ...​Prace nad projektem "Zatrzymaj aborcję", którego inicjatorką jest Kaja Godek (34 l.), zostały wstrzymane. Liderka ruchu pro-life jest wściekła na posłów PiS i zarzuca im celowe opóźnianie wejścia w życie ustawy zakazującej aborcję eugeniczną. Co na temat kontrowersyjnej działaczki sądzi Monika Olejnik?

 • Omenaa Mensah o Andrzeju Dudzie

  Omenaa Mensah ma nadzieję, że Andrzej Duda wywiążę się z wyborczych obietnic i będzie prezydentem wszystkich Polaków, bez względu na kolor skóry, orientację seksualną czy przekonania w sprawie in vitro. Prezenterka od roku w ramach własnej fundacji Omenaa Foundation promuje tolerancję.

 • Monika Olejnik oburzona nowym spotem PiS! Bezprawnie wykorzystano jej głos. "To skandal"

  Monika Olejnik (58 l.) jest oburzona tym, że wykorzystano jej głos w najnowszym spocie Prawa i Sprawiedliwości, który poświęcony został tematowi głodujących dzieci. Uważa, że zrobiono to bez jej zgody i całą sprawę określa mianem skandalu.

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.

 • Tomasz Lis, Daniel Olbrychski, Kamil Durczok, Monika Olejnik i inni – to oni wzbudzają kontrowersje

  ...wszystkich sobą, odkąd tylko zaczęli się spotykać.  Chodziły słuchy, że dziennikarka rozbiła małżeństwo aktora, a dzieciom odebrała ojca.  Zarówno Monika jak i Zbigniew stanowczo zaprzeczali, że sprawa(...) dzieci.  Jednak dla Agnieszki zostawił rodzinę!  To nie spodobało się większości widzów.  Cała sprawa miała miejsce już jakiś czas temu, ale ci dalej nie mogą o niej zapomnieć i co rusz krytykują parę...

 • Konrad Piasecki: Lepszy od Moniki Olejnik?

  Gośćmi jego programu są przede wszystkim politycy. Jak przyznaje, gra o władzę fascynowała go od dziecka. Jednak są chwile, kiedy stara się od niej odpocząć. Tą odskocznią jest dla niego historia. - To moje hobby - przyznaje dziennikarz.

Wideo na temat: monika olejnik jej dzieci
 • Monika Olejnik o Kai Godek: Ma prawo wypowiadać to, co wypowiada

  dzieci i odpowiada za śmierć 3 maluchów dziennie" - podkreśliła działaczka. Co na temat Godek sądzi Monika Olejnik? "Ma prawo wypowiadać to, co wypowiada, ale politycy nie powinni ulegać presji(...) zaniepokojeni, że przestała się zajmować'. Takie naciski nie powinny mieć miejsca, bo we Włoszech, w kraju katolickim, jest to niemożliwe, żeby biskupi naciskali na polityków" - mówi w rozmowie z nami Monika