• Informacje na temat:

  monika pasek

Artykuły na temat: monika pasek
 • Monika Krzywkowska żyje od 20 lat z tym samym partnerem. "Jestem bardzo szczęśliwa w związku"

  Monika Krzywkowska (42 l.) będzie gwiazdą nowego serialu Polsatu pt. "Skazane", w którym wcieli się w żonę mafijnego bossa. Prywatnie jest do niej podobna. Wierna, odpowiedzialna, od 20 lat zakochana w tym samym człowieku!

 • "Komisarz Alex": Zginie na służbie?

  Michał Orlicz zostanie postrzelony w tracie akcji na podziemnym parkingu. Czy Aleksowi wystarczy refleksu, by uratować przyjaciela z rąk uzbrojonych bandziorów?

 • "Klan": Monika u dr Botoks! Co na to Feli?

  Monika (Izabela Trojanowska) uda się do gabinetu medycyny estetycznej Kos-Med, który polecił jej brat Paweł (Tomasz Stockinger) zamiast operacji plastycznej. Sprawdź, co z tego wyniknie!

 • Nazwał buty imieniem aktorki

  Po raz kolejny potwierdzono pozycję Blake Lively, gwiazdy serialu "Plotkara" , jako ikony stylu. Imieniem młodej amerykańskiej aktorki nazwał model swoich butów sam Christian Louboutin.

 • Monika Zamachowska pochwaliła się, ile zarabia jej syn! Pokazała wyciąg z banku!

  Monika Zamachowska (46 l.) jest bardzo dumna ze swoich pociech – Tomasza (16 l.) i Zosi (14 l.). Tym razem pochwaliła się, ile zarabia jej syn, pokazując przy tym dość dziwne zdjęcie.

 • Disco polo w "Bitwie na głosy"

  Jako pierwszy z "Bitwą na głosy" pożegnał się zespół Natalii i Pauliny Przybysz. Widzów i jurorów zaskoczyła Edyta Górniak, która dla swojej drużyny wybrała discopolowy przebój "Jej czarne oczy" zespołu Ivan i Delfin.

 • Monika Mrozowska czeka na... rozwód!

  Monika Mrozowska, czyli niezapomniana Majka z "Rodziny zastępczej", postanowiła definitywnie zakończyć swoje małżeństwo z Maciejem Szaciłło, które od kilku miesięcy istnieje już tylko... na papierze.

 • Stylistka gwiazd

  Katarzyna Łukaszyńska zna telewizję od podszewki. Kiedyś aktorka, dzisiaj stylistka opowiedziała o swojej współpracy z gwiazdami szklanego ekranu i wyjaśniła, jak zmienia się styl dziennikarzy telewizyjnych.

 • "Przyjaciółki" po raz 8.!

  .... Czy panowie skradną serca serialowych przyjaciółek? Do obsady dołączą również Monika Dryl i Katarzyna Maciąg. Czy nowe bohaterki namieszają w życiu Ingi, Zuzy, Patrycji i Anki? Przekonamy się już(...). W tej roli do serialu dołączy Monika Dryl. Wyniki biopsji zmienią życie Anki (Magdalena Stużyńska - Brauer). Nagle, w jej otoczeniu pojawi się ceniony adwokat, Wiktor Jeleński. W tę rolę wcieli...

 • ...naturalnych futer, i którą zachwycona jest Monika Zamachowska. "Nie jest tajemnicą, że szyję tylko z naturalnych tkanin, bo te sztuczne, które zalewają nasz rynek, są po prostu niezdrowe" - pisze...

Wideo na temat: monika pasek
 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...