• Informacje na temat:

  monika piersi

Artykuły na temat: monika piersi
 • Monika Jarosińska przeżyła chwile grozy! Dostała wyniki badań piersi...

  Monika Jarosińska (40 l.) przestrzega kobiety i namawia do profilaktycznych badań piersi. Sama przez swoje zaniedbania najadła się sporo strachu!

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Monika Mrozowska pozuje w bikini! Nie wygląda idealnie

  Monika Mrozowska (38 l.) jest już mamą trójki dzieci, a do 40. urodzin też niedaleko. To nie przeszkadza jej w tym, żeby wyglądać świetnie. Jednak aktorka zdecydowała się pokazać, że nie do końca jest taka idealna, jak wszyscy myślą.

 • Pamiętacie Cheeky Girls? Anoreksja, operacje piersi...

  Wokalistki rumuńskiego duetu Cheeky Girls opowiadają o wieloletnich zmaganiach z anoreksją.

 • Pamiętacie seksowną Monikę Sewioło z "Big Brothera"? Tak dziś wygląda!

  Monika Sewioło zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w pierwszej edycji "Big Brothera". Program budził ogromne emocje, a każdy odcinek oglądało niemal pół Polski. Po opuszczeniu programu(...) kawałek piersi wystarczał, by rozpętać ogólnonarodową dyskusję na temat przekraczania granic w mediach. Sama Sewioło po opuszczeniu programu rozebrała się jeszcze na okładce magazynu dla panów i bez...

 • Jak ona się rozbiera!

  Czy przepustką do pozostania w programie Moniki Mrozowskiej okaże się... sesja w "Playboyu"?

 • Monika Zamachowska jest załamana. To były dla niej najtrudniejsze święta

  Tuż przed świętami Monika Zamachowska poprowadziła konferencję poświęconą profilaktyce raka piersi. Gwiazda "Pytania na śniadanie" podeszła do sprawy z ogromnym zaangażowaniem i bardzo osobiście. Sama regularnie się bada, żeby uchronić się przed najgorszym. A, niestety, ma ku temu poważne powody. - Przyznam się, że mam obsesję. Regularnie badam piersi, robię mammografię, usg, niedawno byłam na...

 • Cichopek i Hakiel najpiękniejsi!

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Piotr Rubik, Katarzyna Figura, Rafał i Marcin Mroczkowie oraz Agnieszka Holland zostali uznani najpiękniejszymi Polakami w plebiscycie Róże Gali. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w poniedziałek, 13 listopada, w Teatrze Narodowym w Warszawie.

 • Monika Olejnik pozuje bez stanika! "Wolność dla cycuszków"

  Monika Olejnik (58 l.) wywołała na swoim Facebooku niezłą burzę!

 • Kolejne gwiazdy w "Zbrodni"

  Ogłoszono właśnie kolejne nazwiska aktorów, którzy dołączyli do obsady "Zbrodni" ("The Crime"), trzyodcinkowego serialu produkcji AXN o tajemnicach przeszłości i nierozwiązanych zagadkach sprzed lat. Obok Magdaleny Boczarskiej i Wojciecha Zielińskiego w produkcji zobaczymy Joannę Kulig, Dorotę Kolak i Radosława Pazurę.

Dyskusje na temat: monika piersi