• Informacje na temat:

  monika pikuła m jak miłość

Artykuły na temat: monika pikuła m jak miłość
 • Monika Pikuła: Dlaczego chciałaby szybko zapomnieć o mijającym roku?

  Od kiedy pojawiła się w "Na dobre i na złe", wzbudza spore zainteresowanie. Już wiadomo, że Monika Pikuła dołączy na stałe do ekipy lubianego medycznego serialu. To bez wątpienia dobre zakończenie(...) l.), związał się z młodszą koleżanką po fachu, Marią Dębską (26 l.), którą aktualnie możemy oglądać w roli policjantki w serialu W rytmie serca. Monika Pikuła długo nie mogła uwierzyć w to, co się stało...

 • Karolak otoczony kobietami?

  Tomasz Karolak (37 l.) to chyba najbardziej rozchwytywany aktor w Polsce. Po tym, jak zdobył serca widzów rolą Darka w serial u "39 i pół", producenci biją się o niego. A on gra rolę za rolą.

 • Aktor z "M jak miłość" żeni się

  Marcin Bosak (29 l.), aktor kojarzony z rolą Kamila w serialu "M jak miłość" już niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest aktorka teatralna, Monika Pikuła (28 l.).

 • Bosak będzie ojcem

  Aktor Marcin Bosak (29 l.), znany z roli Kamila w serial u "M jak miłość" za niecałe dziewięć miesięcy zostanie tatą. Jego narzeczona Monika Pikuła (28 l.) spodziewa się dziecka.

 • Marcin Bosak i Maria Dębska zdecydują się na ważny krok?! Co na to dzieci aktora?!

  Ich miłość kwitnie. Nie unikają publicznego okazywania sobie czułości, a od niedawna snują poważne plany na przyszłość... Marcin Bosak (39 l.) w końcu chce odciąć się od przeszłości i założyć nową rodzinę. Ciekawe, co na to jego dzieci z poprzedniego związku?

 • "Mąż czy nie mąż": Przewrotne love story wiosną w TVN!

  Jak wiele prawdy jest w zasadzie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki? Nowy komediowy serial TVN to przewrotne love story o miłości do remontu. W rolach głównych występują Magdalena Schejbal i Marcin Perchuć. "Mąż czy nie mąż" zadebiutuje na antenie stacji TVN wiosną.

 • Marcin Bosak nie żałuje swojej decyzji! To była zmiana na lepsze?!

  ...się, czy aby nie za długo jest między nami za dobrze" - wyznała przed laty Monika Pikuła.  Właśnie rok temu okazało się, że to "coś" dotknęło również ich związek. Prasę obiegły zdjęcia wpatrzonych(...) w filmie "Pokot" Agnieszki Holland. Dołączył do ekipy "Drugiej szansy", możemy go też oglądać w serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku". Co ciekawe Monika Pikuła, która była skoncentrowana na...

 • Bosak ponownie został tatą

  ...32-letni Marcin Bosak, znany m.in. z serialu "M jak miłość", "Londyńczycy" czy filmu "W ciemności", pod koniec czerwca po raz drugi został ojcem.

 • Marcin Bosak ma romans?! Tygodnik publikuje sugestywne zdjęcia

  Marcin Bosak, aktor znany m.in. z seriali "M jak Miłość" i "Na dobre i na złe", już nie kryje się z okazywaniem uczuć młodszej o dwanaście lat Marii Dębskiej, aktorce warszawskiego Teatru Studio(...) restauracji. Aktorzy byli tak skupieni na sobie, że w ogóle nie zwracali uwagi na to, co się dzieje wokół nich.  Wygląda na to, że Marcin Bosak dla Marii Dębskiej stracił głowę. Jak jednak przystało na...

 • ...uczucie wypaliło się. "Mam dużo osób wokół siebie, dużo zajęć. Przez jakiś czas spotykałem się z kimś, ale uznałem, że na razie to nie ma sensu. Trudno mi jest nawiązać bliską relację, bo mam trójkę(...) Mariusza Trelińskiego (55 l.) była przez dobrych kilka lat. Ich związek od początku budził sporo emocji i to nie tyle ze względu na różnicę wieku - nie brakowało bowiem opinii, że ich miłość jest...