• Informacje na temat:

  monika richardson i jej problemy

Artykuły na temat: monika richardson i jej problemy
 • Dramat Moniki Richardson. Grozi jej paraliż!

  Monika (41 l.) wyznała, że jest poważnie chora. Schorzenie kręgosłupa, na które cierpi, może nawet skończyć się kalectwem...

 • Monika Zamachowska zdradziła całą prawdę o małżeństwie ze Zbyszkiem. "Kłócimy się"

  Monika Zamachowska (44 l.) niedawno udzieliła wywiadu magazynowi „Gala”. W długiej rozmowie wcale nie miała oporów, by wyjawić intymne szczegóły ze swojego życia. Wiele miejsca poświęciła małżeństwu ze Zbigniewem Zamachowskim (55 l.).

 • Richardson musiała odwołać ślub

  Oboje są już po rozwodach, ale na zalegalizowanie swojego związku Monika Richardson (40 l.) i Zbigniew Zamachowski (51 l.) będą musieli jeszcze trochę poczekać. Powód?

 • Monika Zamachowska pokazała zdjęcie ze ślubu. Syn z przyjacielem

  Jamie Malcolm poślubił 33-letnia stewardessę Sophie. Para planowała uroczystość od dawna, niestety przez problemy zdrowotne ślub był przekładany - tuż przed operacją usunięcia woreczka żółciowego(...) upływającym czasem. "Mój syn z przyjacielem z dziecięcych lat wczoraj na weselu swojego Taty. Co się stało z czasem? Pamiętam ich obu szczerbatych..." - napisała. Przypomnijmy, że Monikę Richardson...

 • Monika Richardson zwolniona z TVP

  Telewizja Polska nie przedłużyła Monice Richardson (37 l.) kontraktu gwiazdorskiego (30 tys. zł miesięcznie). Powodem jest niezadowolenie dyrekcji z wykonywanej przez prezenterkę pracy.

 • Monika Zamachowska o stanie byłego męża: "To jest w pewnym sensie cud"

  Monika Zamachowska (45 l.) drżała o zdrowie byłego męża i ojca jej dzieci. Jamie Malcolm zmagał się z poważnymi powikłaniami po sepsie. Jak czuje się obecnie? Czy operacja się powiodła?

 • Małżeństwo Richardson przechodziło kryzys

  Monika Richardson (36 l.) wyznała, że ma za sobą poważny kryzys w związku. Problemy zaczęły się jeszcze przed urodzeniem jej pierwszego dziecka...

 • Richardson rozmawia z dziećmi o rozwodzie

  Dotychczas zarówno Monika Richardson jak i Zbigniew Zamachowski milczeli jak zaklęci na temat swojego romansu, a pytani o swoje rozwody odmawiali komentarza. W końcu znana dziennikarka postanowiła przerwać ciszę.

 • Zamachowski już nie wróci do "Pytania na śniadanie"!

  ...swoją ukochaną, Moniką Richardson, prowadzili piątkowe wydania programu śniadaniowego w TVP 2. Niestety, Zamachowskiego trudno nazwać zwierzęciem telewizyjnym. Widać było, że ma spore problemy(...) uwierzyć, że parę godzin w piątkowe poranki aż tak bardzo go absorbowały, uniemożliwiając pracę na scenie.  Co ciekawe, pozycja Richardson nie jest zagrożona. Nieoficjalnie mówi się, że jej ukochanego...

 • Richardson o rozpadzie małżeństwa

  Dziennikarka zaprzeczyła plotkom, jakoby jej małżeństwo przechodziło kryzys. "Niektórzy ludzie nie lubią, jak jest dobrze, jak się układa" - mówi.