• Informacje na temat:

  monika richardson na wakacjach

Artykuły na temat: monika richardson na wakacjach
 • Richardson kazała Zbyszkowi się odchudzić!

  Monika (41 l.) nie mogła już patrzeć na coraz grubszego ukochanego. Nie było wyjścia, "gapcio" musiał przejść na dietę...

 • Nowy program Richardson

  Po zakończeniu emisji "Europa da się lubić" Monika Richardson została bez pracy. Nie na długo. Od września poprowadzi nowe show w Dwójce.

 • Richardson wyleci z pracy?

  Rozwód, śmierć brata, a teraz prawdopodobnie utrata pracy... Czy zła passa Moniki Richardson (40 l.) nigdy się nie skończy?

 • Co z "Pytaniem na śniadanie"?

  W poranku gorąco! Przetasowania i zmiany. Plotka goni plotkę. Czy para Monika Richardson - Zbigniew Zamachowski zostanie? A może dziennikarka zostanie szefową programu?

 • Zbyszek Zamachowski wściekł się na Richardson! Poszło o...

  Monika Richardson (42 l.) już nie może się doczekać dnia, w którym oficjalnie zostanie panią Zamachowską. Nic więc dziwnego, że już nieźle drobi nogami i odlicza dni do ceremonii, a ta dopiero(...) ślubie. Monika najwyraźniej bardzo się tym przejęła i wzięła to sobie do serca. Teraz ponoć boi się komukolwiek opowiadać o tej uroczystości... "Wpadła w paranoję. Zaprasza ludzi, ale nie chce podawać...

 • Wakacje z "Pytaniem na śniadanie"

  Dotychczasowi prowadzący w zaskakujących konfiguracjach, nowe, wakacyjne cykle, materiały z ukrytej kamery, videoblogi, relacje z najciekawszych wakacyjnych imprez i wydarzeń, a także nowe twarze porannego programu TVP2... "Pytanie na śniadanie" dynamicznie wchodzi w sezon letni.

 • Tygodnik donosi: Zbigniew Zamachowski pojednał się z dziećmi! Jadą razem na wakacje

  ...matkę, aktorkę Aleksandrę Justę dla dziennikarki Moniki Richardson - teraz jego trzeciej żony.  Dzieci, obecnie w wieku 15-23 lata, długo stały murem za matką. Pozwały też ojca o podwyższenie(...) Zbyszek i jego dzieci bardzo się z tego cieszą - powiedziała "Twojemu Imperium" Monika Zamachowska. Dodała, że dopiero gdy mąż wróci z Hiszpanii, wyjedzie z nim i własnymi dziećmi na Sardynię. Być...

 • Czy Palmer dorówna Kammelowi?

  Nie ma ludzi niezastąpionych. Tomasz Kammel (38 l.) ma właśnie okazję o tym przekonać. Dwa miesiące po zwolnieniu z TVP jego miejsce może zająć Samuel Palmer (28 l.)

 • Wojna trwa. Zamachowscy spędzili wakacje bez dzieci Zbyszka!

  ...małżeństwa: Marii (21), Antoniego (18), Tadeusza (16) ani Broni (13). Przecież wydawało się, że latorośle po okresie buntu pogodziły się z jego małżeństwem z Richardson. Dwa miesiące temu w Krakowie...

 • Wakacyjne poranki z telewizją śniadaniową

  Podróże, wakacyjne porady, relacje z letnich imprez oraz nowi prowadzący. To wszystko i jeszcze więcej atrakcji czeka w wakacje na widzów programów śniadaniowych.

Zdjęcia na temat: monika richardson na wakacjach