• Informacje na temat:

  monika richardson nogi

Artykuły na temat: monika richardson nogi
 • Koniec kariery Richardson?

  Wszystko wskazuje na to, że Monika Richardson będzie musiała się przekwalifikować. Jej kariera telewizyjna dobiega końca.

 • Dynamiczna Monika Richardson

  W niedzielę, 7 grudnia, zostanie wyemitowany premierowy odcinek nowego talk-show z Moniką Richardson "Orzeł czy reszta?". W nowej edycji programu wprowadzono kilka zmian.

 • Chude święta Richardson

  Święta wielkanocne Monika Richardson jest zmuszona spędzić z pewnością nieco skromniej niż jeszcze rok temu. Przyznaje, że jej małżeństwo boryka się z problemami finansowymi.

 • Niespodzianka: Hakiel odpadł!

  Hakiel odpada, Deląg się nie przejmuje. Trzeci odcinek "Tańca z gwiazdami" zakończył się dosyć niespodziewanie, bo przegrała para, która całkiem nieźle prezentowała się w dotychczasowych odsłonach programu.

 • Zbyszek Zamachowski wściekł się na Richardson! Poszło o...

  Monika Richardson (42 l.) już nie może się doczekać dnia, w którym oficjalnie zostanie panią Zamachowską. Nic więc dziwnego, że już nieźle drobi nogami i odlicza dni do ceremonii, a ta dopiero(...) ślubie. Monika najwyraźniej bardzo się tym przejęła i wzięła to sobie do serca. Teraz ponoć boi się komukolwiek opowiadać o tej uroczystości... "Wpadła w paranoję. Zaprasza ludzi, ale nie chce podawać...

 • "Tancerka dyskotekowa"

  - Rafał nazywa mnie "tancerka dyskotekową", bo ja tak mam, że tańczę całym ciałem.A tutaj ważna jest sylwetka, zwarcie, elegancja - a mnie troszkę roznosi na wszystkie strony. Rafał próbuje mnie więc opanować - Weronika Książkiewicz opowiedziała o emocjach związanych z przygotowaniami do występu w "Tańcu z gwiazdami".

 • Richardson szczęśliwa, że udało się wrócić do TVP!

  Monika nie kryje zadowolenia z tego, że udało się jej z powrotem wkręcić do telewizji i to od razu w pakiecie ze Zbyszkiem...

 • Pierwsi przegrani na parkiecie

  W drugim odcinku "Tańca z gwiazdami" gwiazdy zatańczyły rumbę i quickstep. Z programu odpadł Tomasz Sobczak.

 • Smutek w rodzinie Moniki Richardson

  Mąż Moniki Richardson (37 l.), Jamie Malcom, ma za sobą skomplikowaną operację nogi: "Rehabilitację przechodzi w domu, ale jeszcze przez kilka tygodni nie będzie mógł samodzielnie się poruszać" - mówi znajoma dziennikarki w rozmowie z magazynem "Świat&Ludzie". Sytuacja zawodowa pani Moniki również nie wygląda dobrze. Mimo że Richardson ma mnóstwo pracy przy tworzeniu nowych odcinków programu...

 • Nowe gwiazdy w "Pytaniu na śniadanie"

  Barbara Kurdej-Szatan, Beata Pawlikowska i Mikołaj Roznerski, to nowe gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie". Telewizyjna Dwójka nie zmienia prowadzących program, ale zaprasza na siedem nowych cykli, które poprowadzą gwiazdy.