• Informacje na temat:

  monika szczot

Artykuły na temat: monika szczot
 • ...się Konty. Monika Zamachowska niedawno przyjęła nazwisko swojego trzciego męża. Przez długi czas nazywała się Richardson, a jej nazwisko panieńskie brzmi Pietkiewicz. Być może niewiele osób(...) i nazwisko Kayah to Katarzyna Szczot. Grażyna Torbicka przed ślubem nosiła nazwisko Loska. Anna Lewandowska jeszcze niedawno nazywała się Stachurska.

 • Gwiazdy na Dzień Flagi Polskiej

  2 maja na Rynku Starego Miasta we Wrocławiu odbędzie się wielki koncert "Dwa Kolory", zorganizowany z okazji Dnia Flagi Polskiej. Wezmą w nim udział czołowe gwiazdy polskiej piosenki, m.in. Kayah, Lady Pank, Stanisław Soyka, Szymon Wydra i Ania Dąbrowska. Impreza ma podkreślać polską tożsamość narodową w tak ważnym historycznie momencie, jakim jest nasze wejście do Unii Europejskiej.

 • "The Voice Of Poland": Czwórka w finale

  Poznaliśmy finalistów "The Voice Of Poland". Czy były jakieś zaskoczenia?

 • Kto zaśpiewa w finale "The Voice Of Poland"?

  Już wkrótce poznamy finalistów "The Voice Of Poland". Czy macie swoich faworytów do zwycięstwa w programie?

 • Kto wystąpi w półfinale "The Voice Of Poland"

  Za nami ćwierćfinał "The Voice Of Poland". Czy były w nim niespodzianki?

 • "The Voice Of Poland": Marek Piekarczyk ma najlepszy zespół?

  Który z jurorów ma najmocniejszą drużynę w "The Voice Of Poland"? Przed odcinkami "live" przeglądamy kadry zespołów trenerów show.

 • Kto wygra "The Voice Of Poland"?

  Po skompletowaniu drużyn jurorzy "The Voice Of Poland" rzucą swych podopiecznych w wir pojedynków na głosy. Kto z nich wyjdzie zwycięsko i zostanie "głosem Polski"?

 • "The Voice Of Poland": Całowanie uda i pieszczenie języka

  Poznaliśmy uczestników ćwierćfinału "The Voice Of Poland"! Czy były jakieś zaskoczenia? Zaskoczyła na pewno Patrycja Markowska, która... pocałowała w udo Żanetę Lubert. A Marek Piekarczyk błyszczał komentarzami.

 • Trenerka z klasą

  Dobra muzyka zawsze mnie poruszała i wierzę, że to się nigdy nie zmieni - zapewnia Justyna Steczkowska.

 • "The Voice Of Poland": Czy jurorzy dobrze wybrali?

  Poznaliśmy uczestników, którzy awansowali do etapu odcinków na żywo w "The Voice Of Poland". Z programem pożegnali się m.in. znana z udziału w Eurowizji Magdalena Tul czy uznawany za faworyta show Piotr Salata. Czy jurorzy kompletując swoje zespoły dokonali słusznych wyborów?

Wideo na temat: monika szczot
 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...