• Informacje na temat:

  monika wiek

Artykuły na temat: monika wiek
 • .... Okazuje się, że Monika ćwiczy nie tylko ciało!  "Uprawia jogę twarzy. Polega to na wykonywaniu ćwiczeń wzmacniających mięśnie twarzy po to, by opóźniać pojawienie się zmarszczek.  Robi więc dzióbki, szczypie sobie policzki, napina wargi, nierzadko przed wejściem na wizję – zdradza „Na żywo” jeden z pracowników stacji TVN24.  Dzięki tym zabiegom, dziennikarka w ogóle nie wygląda na swój wiek i na...

 • 50. urodziny Moniki Bellucci

  50 lat kończy we wtorek, 30 września, Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

 • Monika Olejnik zaprezentowała wysportowane ciało w bikini

  Monika Olejnik (62 l.) mimo swojego wieku imponuje figurą! Wysportowane ciało to efekt jej ciężkiej pracy. Bardzo o siebie dba, a efekty widoczne są gołym okiem. Ostatnio Olejnik opublikowała swoje zdjęcia w bikini.

 • "Drzwi" wygrały festiwal Pięć Smaków

  20 listopada podczas uroczystej gali zamknięcia 8. edycji Pięciu Smaków, 10-osobowe People's Jury ogłosiło swój werdykt i wybrało najlepszy film sekcji Nowe Kino Azji. Główna nagroda powędrowała do "Drzwi" Chienna Hsianga, a wyróżnienie do "Ciebie chcę" Hitoshiego One. "Zabawmy się w piekle" Siona Sono otrzymało nagrodę publiczności.

 • Dzieci Moniki Zamachowskiej nie znoszą Zbyszka?

  ...macochą, ale nie mam okazji tego dowieść" – mówiła w "Gali" Monika. Jednak dzieci aktora nie chcą z nią rozmawiać.Trudno się dziwić, szczególnie po tym, jak ich awanturom musiała przyglądać się cała(...). Porozumienia i sympatii więc na razie nie będzie" – pożaliła się Monika. Okazuje się, że także relacje Zbigniewa z dziećmi żony, Tomkiem (15) i Zosią (12), nie są najlepsze. "Jest zmęczonym ojczymem, bo ma już...

 • Grechuta Festival: Gwiazdą Kamil Bednarek

  15 wykonawców: solistów i zespołów zostało zakwalifikowanych do finału konkursu na interpretacje piosenek z repertuaru Marka Grechuty. Konkurs jest głównym elementem Grechuta Festivalu, którego siódma edycja potrwa w Krakowie od 9 do 12 października.

 • Monika Olejnik jak Rozenek! Nie uwierzycie, ile odjęła sobie lat!

  Monika Olejnik (?? l.) zaskoczyła wyznaniem. Kto by pomyślał, że to ona jest szołbiznesową prekursorką fałszowania metryki...

 • Dokąd wybrać się w podróż z okazji pierwszej rocznicy ślubu? Przed taką decyzją staną Ala i Paweł Zduńscy, bohaterowie "M jak miłość". Ich wybór padnie na Wenecję, ale nie tę we Włoszech tylko w naszych rodzimych Pałukach!

 • Monika Zamachowska ma kolejny problem! Tym razem chodzi o córkę!

  Monika Zamachowska (44 l.) liczyła, że wraz z nadejściem nowego roku jej zła passa nareszcie się skończy. Ale tygodnik "Na Żywo" informuje, że jej problemy tylko się piętrzą. Co tym razem?

 • "Na Wspólnej" świętuje 12 lat i 2000 odcinków

  Dwa tysiące odcinków, dwie młode pary, dwa śluby i aż dwie okazje do świętowania! Styczeń 2015 roku to dla aktorów i twórców "Na Wspólnej" miesiąc szczególny!

Dyskusje na temat: monika wiek