• Informacje na temat:

  monolith dvd

Artykuły na temat: monolith dvd
 • Jesienna ofensywa HD DVD

  Następca DVD nosi nazwę HD DVD, a filmy w tym formacie stają się coraz popularniejsze. Portal INTERIA.PL jako pierwszy w Polsce zdobył informację o jesiennej ofensywnie HD DVD

 • Niższe ceny video i DVD

  Firma Monolith Video wprowadza nową strategię sprzedaży i obniża ceny filmów nawet o 60%. Wszystkie filmy DVD z oferty dystrybutora zostały podzielone na trzy kategorie: filmy kinowe (mają kosztować 59,99 zł), filmy DVD wydawane po raz pierwszy w Polsce (39,99 zł) oraz filmy z tzw. "katalogu" - są to filmy starsze i wznowienia, czyli powtórne wydania (mają kosztować 19,99 zł).

 • Oscarowe animacje na DVD

  W marcu na DVD pojawią się wszystkie trzy animowane filmy nominowane do Oscara w kategorii "film pełnometrażowy". Kiedy jednak "Wallace i Gromit: Klątwa królika" , "Gnijąca panna młoda" i "Ruchomy zamek Hauru" trafią do naszych odtwarzaczy DVD, będziemy znali już zwycięzcę Oscara. Ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii filmowej odbędzie się bowiem już 5 marca.

 • Żmuda Trzebiatowska w Hollywood

  W czwartek, 27 października, do wypożyczalni DVD trafia hollywoodzki debiut Marty Żmudy Trzebiatowskiej "Gry małżeńskie". Dystrybutorem wydawnictwa jest Monolith.

 • Totalne kino Wima Wendersa

  Jakie wrażenie pozostaje po obejrzeniu 20 filmów Wima Wendersa, które znalazły się w wydanej przez firmę Monolith Video imponującej kolekcji DVD niemieckiego reżysera? Że to filmowiec totalny.

 • Tego nie zobaczysz w kinie!

  Z każdym kolejnym rokiem powiększa się zakres interesujących tytułów, które pojawiają się u nas wyłącznie na płytach DVD.

 • Cannibal Corpse: Szczegóły boxu

  Wytwórnia Metal Blade podała już szczegółową zawartość boxu amerykańskiej grupy Cannibal Corpse, która wiosną gościła na kolejnym koncercie w Polsce. Pudełko z płytami audio i DVD ukaże się 3 listopada.

 • Biblijny slam poetycki

  "Tlen" , reż. Iwan Wyrypajew, Rosja 2009, dystrybutor Monolith Films/Nowe Horyzonty, premiera kinowa 5 lutego 2010 roku.

 • Kiedy Harry poznał salwy

  "Harry Brown" , reż. Daniel Barber, Wielka Brytania 2009, dystrybutor Monolith Films, premiera kinowa: 15 stycznia 2010 roku.

 • Powstaje kino internetowe

  Cineman, spółka należąca do ATM i Monolith Films, postanowiła uruchomić kino internetowe i wideo na żądanie (VoD). Pozwolą one użytkownikom oglądać ulubione filmy w dogodnym momencie.

Wideo na temat: monolith dvd
 • Luck, Sezon 1 (3 DVD)

  "Luck" to najnowszy serial stworzony przez Davida Milcha, autora doskonałego "Deadwood" i kultowych "Nowojorskich gliniarzy". W wyprodukowanym przez telewizję HBO cyklu wystąpili: Dustin Hoffman, Nick Nolte oraz Weronika Rosati. "Luck" przenosi widzów za kulisy wyścigów konnych, do świata, w którym wielkie pieniądze, hazard i brutalna rywalizacja są codziennością. Chester "Ace" Bernstein (Dustin Hoffman) po trzech latach spędzonych w więzieniu właśnie wyszedł na wolność. Chester jest już...

 • Zakazane Imperium, Sezon 1 (5 DVD)

  "Zakazane imperium" to jedna z najlepszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Wyprodukowany przez zdobywcę Oscara Martina Scorsese, serial to mroczna opowieść o Ameryce czasów Wielkiego Kryzysu i Prohibicji, kiedy przestępcy byli na tyle potężni, aby rządzić całymi miastami. Stany Zjednoczone lat 20. Zaledwie kilka lat temu skończyła się I Wojna Światowa, giełda na Wall Street przeżywa boom, a do amerykańskiej Konstytucji wprowadzono 18. poprawkę zakazującą w całym kraju produkcji,...

 • Gra o Tron, Sezon 1 (5 DVD)

  "Gra o tron" to najnowsza epicka produkcja telewizji HBO, a zarazem jeden z niewielu aktorskich seriali zaliczających się do gatunku fantasy. Cykl powstał na podstawie pierwszego tomu powieściowej sagi George'a R.R. Martina "Pieśni lodu i ognia", która została przetłumaczona na kilkanaście języków i ma miliony fanów na całym świecie. Zrealizowany z niezwykłym rozmachem i w gwiazdorskiej obsadzie serial, debiutuje na Blu-ray i DVD już 9 marca. Serial "Gra o tron" przenosi widzów do krainy...