• Informacje na temat:

  montana impreza

Artykuły na temat: montana impreza
 • Heidi Klum: Jej dzieci mają zakaz słuchania piosenek Miley Cyrus!

  Piosenkarka, która zdobyła sławę dzięki serialowi "Hannah Montana", jest ulubienicą głównie młodszego pokolenia. Od dłuższego czasu stara się odciąć od wizerunku "grzecznej dziewczynki", wywołując skandal za skandalem. Swoją wizję świata odzwierciedla także w swojej muzyce. To właśnie z tego powodu Heidi Klum chroni swoje pociechy przed twórczością Cyrus!   Modelka zakazuje dzieciom...

 • Cały Disneyland tylko dla niej

  Nastoletnia gwiazda serial u "Hannah Montana" Miley Cyrus uczci swoje 16. urodziny w parku Disneyland w Kalifornii, który specjalnie na tę okazję zostanie zamknięty dla zwiedzających.

 • Miley Cyrus znów szokuje!

  Piosenkarka jakiś czas temu udowodniła, że nie jest już słodką dziewczynką z "Hannah Montana". Nie tylko zmieniła swój image, ale też pokusiła się o kilka głośnych wybryków. Zaczęło się od jej słynnego już występu na gali MTV VMA Awards, gdzie dotykała krocza. Potem były ekscesy z imprezami suto zakrapianymi alkoholem, palenie skręta i chwalenie się tym na Instagramie oraz chodzenie topless...

 • Kieliszkiem szampana i urodzinowym tortem z wizerunkiem Myszki Miki Disney Channel świętował pierwsze urodziny w Polsce. Jubileuszowa impreza odbyła się w warszawski klubie Foksal 19, a gościem specjalnym był dyrektor Disney Channel Polska, pan Rob Gilby.

 • Fenomen Miley Cyrus

  ...tydzień włączają odbiorniki telewizyjne, by śledzić losy granej przez nią tytułowej bohaterki serialu "Hannah Montana", emitowanego przez Disney Channel - nie wspominając już o nabywcach jej płyt i tych(...) z ojcem łączącą ich miłość do muzyki i zakochując w swoim rówieśniku (w tej roli Liam Hemsworth, prywatnie chłopak Miley). - To coś zupełnie innego, niż "Hannah Montana" - deklaruje Sparks. - Bohaterka...

 • Graffiti jam - Pleciuga

  19 września odbędzie się kolejny jam na "Pleciudze". Swoje przybycie zgłosili: EWC , Montana Gold Team ( Zbir , Ponk , Limp 2 ,Cejn , Samer, China ), Art , BDMSK ,AHX oraz TG. Planowany start: godzina 12.00.

 • Cały Disneyland tylko dla niej

  Nastoletnia gwiazda serialu "Hannah Montana" Miley Cyrus uczci swoje 16. urodziny w parku Disneyland w Kalifornii, który specjalnie na tę okazję zostanie zamknięty dla zwiedzających.

 • Zawstydzony A$AP Rocky. Nie wiedział, z kim rozmawia

  Zabawną wpadkę zaliczył amerykański raper A$AP Rocky na czerwonym dywanie podczas imprezy charytatywnej.

 • Era Nowe Horyzonty: Oskarżam... !

  Nie wejść na żaden planowany seans??? To był czarny poniedziałek wysłannika INTERIA.PL na festiwalu Era Nowe Horyzonty. Kolejki przed seansami stają się prawdziwą zmorą tej imprezy.

 • Miley Cyrus jest pełnoletnia

  Sprawdźcie ciekawostki przygotowane z okazji 18 urodzin Miley Cyrus, nastoletniej idolki popularnej na całym świecie!