• Informacje na temat:

  montgomery clift aktor

Artykuły na temat: montgomery clift aktor
 • Colin Farrell jako Montgomery Clift?

  Colin Farrell ( "Raport mniejszości" , "Telefon" , "Rekrut" ) otrzymał propozycję występu w filmowej biografii słynnego aktora Montgomery'ego Clifta ("Stąd do wieczności", "Skłóceni z życiem"). Opowieść o życiu i tragicznej śmierci tego wykonawcy przygotowuje właśnie reżyser James Foley ("Glengarry Glen Ross", "Corruptor" , "Confidence" ).

 • Jonathan Rhys-Meyers znów chce zagrać geja

  Jonathan Rhys-Meyers ( "Wszystko gra" ) przyznał, że bardzo odpowiada mu wcielanie się w role homoseksualistów. Aktor poszukuje możliwości ponownego wcielenia się w geja. Tym razem ma nadzieję, że ewentualny film będzie portretem sławnego homoseksualisty.

 • Na równi z Marlonem Brando

  Zrezygnował z propozycji występu w "Zaćmieniu" Antonioniego, bo obiecał już Januszowi Nasfeterowi rolę w jego "Zbrodniarzu i pannie". "Był dla mnie na równi z Brando i Montgomerym Cliftem" - tragicznie zmarłego 42 lata temu Zbigniewa Cybulskiego wspomina Władysław Kowalski.

 • Homoseksualny Marlon Brando

  Nowa biografia Marlona Brando ( "Czas Apokalipsy" , "Ojciec chrzestny" ), zatytułowana "Brando Unzipped", autorstwa Darwina Portera, przynosi pewne rewelacje dotyczące prywatnego życia aktora. Porter twierdzi bowiem, że Brando spał z większością ówczesnych gwiazdorów Hollywood.

 • Prawdziwych facetów już nie ma

  Hollywood przeżywa kryzys. Producenci narzekają na brak prawdziwych facetów, których muszą importować z Australii czy Anglii. Gdzie się podziali twardzi mężczyźni?

 • Legendarny hotel Hollywood

  Hotel Chateau Marmont w Hollywood to legenda. Wybudowany w 1927 roku przy Sunset Boulevard 8221, szybko stał się jednym z najmodniejszych lokali w mieście. Jest ściśle związany z historią Fabryki Snów.

 • Stallone daje De Niro drugą szansę

  - Od lat chcieliśmy ze sobą walczyć! W końcu dano nam wymówkę, by to zrobić - mówi Sylvester Stallone, który wraz z Robertem De Niro gra główną rolę w "Legendach ringu", filmu o bokserskich emerytach, po latach znów stających w szranki.

 • "Zasrana gwiazda filmowa"

  Czy praca z Brando czegoś cię nauczyła? - Nauczyłem się, że jeżeli zjadasz zbyt dużo ulubionych lodów pistacjowych, będziesz bardzo gruby - to Al Pacino z wydanych w ubiegłym roku rozmów z Lawrencem Grobelem. Marlon Brando byłby dumny z tej odpowiedzi.

Wideo na temat: montgomery clift aktor
 • Unforgettable: Zapisane w pamięci

  Gwiazdą "Unforgettable" jest Poppy Montgomery, która wciela się w postać Carrie Wells, enigmatycznej byłej detektyw o przedziwnej zdolności. Otóż w jej pamięć zapisuje się szczegółowo absolutnie wszystko: każde miejsce, każda rozmowa, każdy moment radości i rozpaczy. Nie dlatego, że wszystko pamięta, ale dlatego, że nie umie zapomnieć niczego oprócz szczegółów z dnia, kiedy zamordowano jej siostrę, wiele lat temu. Od tamtej pory Carrie stara się odciąć od przeszłości, ale los podczas...

 • Selma

  Po odebraniu Pokojowej Nagrody Nobla, Martin Luther King (David Oyelowo) wraca do USA, gdzie czekają go nowe wyzwania. Jest rok 1965, a walka o prawa obywatelskie Afroamerykanów wchodzi w decydującą fazę. Z miasta Selma w kierunku Montgomery wyrusza marsz protestacyjny, brutalnie spacyfikowany przez siły porządkowe działające z polecenia słynącego z rasistowskich poglądów gubernatora George'a Wallace'a (Tim Roth). Jednak poruszająca relacja telewizyjna, pokazująca rozbicie pokojowego...

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...