• Informacje na temat:

  morena baccarin plotki

Artykuły na temat: morena baccarin plotki
 • "Gotham": FOX zrealizuje 3. serię

  ..."Mentalisty"), zobaczymy m.in. Człowieka-Zagadkę, Victora Friesa (Mr. Frezze), Jokera czy Tygrysicę. Ostatnio pojawiły się plotki o nakręceniu... spin-offu serialu, który miałby przedstawiać losy Alfreda. W "Gotham" występują: Ben McKenzie, Erin Richards, Sean Pertwee, David Mazouz, Morena Baccarin.   #Gotham #GothamSeason3 pic.twitter.com/PFZKrAS7Ty " additional="— Gotham (@Gotham)" date="17

Wideo na temat: morena baccarin plotki
 • Brat

  Opowieść o dwóch utalentowanych braciach, stojących u progu piłkarskiej kariery i ich rywalizacji. Obaj usiłują wydostać się z biedy i ze świata przemocy. Film dostał nagrodę Złotego Jerzego na festiwalu w Moskwie.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.