• Informacje na temat:

  morgan freeman aktor

Artykuły na temat: morgan freeman aktor
 • Morgan Freeman oskarżony o molestowanie! Aktor odniósł się do sprawy!

  Jak donosi serwis CNN, osiem kobiet oskarża Morgana Freemana (80 l.) o wysoce niestosowne zachowanie wobec nich. Aktor wydał oświadczenie, w którym skomentował te oskarżenia.

 • Morgan Freeman o marihuanie: Będę ją jadł, pił, palił i wciągał

  Morgan Freeman jest za legalizacją marihuany. Wybitny aktor zabrał głos w sprawie, nawiązując do wypadku samochodowego, który miał miejsce w 2008 roku. W tym czasie "trawka" służyła gwiazdorowi jako środek przeciwbólowy.

 • "Madam Secretary": Morgan Freeman jako sędzia

  Morgan Freeman wystąpi gościnnie w premierowym odcinku 2. sezonu serialu "Madam Secretary".

 • Rosyjski gwiazdor w "Fotografie"

  W "Fotografie" Waldemara Krzystka, obok Tomasza Kota, Adama Woronowicza, Sonii Bohosiewicz i Agaty Buzek, zobaczymy również Aleksandra Bałujewa. Rosyjski aktor znany jest m.in. z roli w "Peacemakerze", gdzie jego przeciwnikami byli George Clooney i Nicole Kidman czy w "Dowodzie życia" z Russellem Crowe'em i Meg Ryan.

 • Morgan Freeman w żałobie. Jego wnuczka została zamordowana!

  Morgan Freeman (78 l.) przeżywa teraz trudne chwile. Jego ukochana wnuczka została zamordowana, a na jaw wychodzą kulisy tej zbrodni.

 • Samuel L. Jackson: Nie prosiłem Baracka Obamy o pomoc

  Nie prosiłem Baracka Obamy o porady, bo gdy zaczynają się takie kłopoty, to nie ma znaczenia, czy jest się prezydentem, czy... stolarzem!" - mówi Samuel L. Jackson.

 • Wyszedł na jaw romans Freemana?

  ...71-letni aktor Morgan Freeman, który kilka dni temu uległ wypadkowi, rozwodzi się! Czyżby nieznajoma kobieta, która feralnego dnia jechała z nim w samochodzie, miała z tym jakiś związek?

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • Brad Pitt najbardziej wpływowym

  Szwajcarski tenisista Roger Federer, hollywoodzki aktor Brad Pitt i brazylijski pisarz Paulo Coelho pojawili się w tegorocznej edycji "Who's Who" - brytyjskim przewodniku po najbardziej wpływowych ludziach.

 • Morgan Freeman singlem!

  Morgan Freeman znów jest singlem. 73-letni aktor rozwiódł się ze swoją żoną Myrną Colley-Lee. Byli małżeństwem 26 lat.

Zdjęcia na temat: morgan freeman aktor
Wideo na temat: morgan freeman aktor
 • Słyszeliście o Morganach?

  To historia o odnoszącej sukcesy zawodowe parze z Manhattanu, Paul i Meryl (Hugh Grant i Sarah Jessica Parker). W prawie idealnym życiu Morganów jest jednak pewien znaczący feler - ich małżeństwo się rozpada. Ale kłopoty w życiu osobistym są niczym w porównaniu z tym, czego doświadczą nasi bohaterowie: będą świadkami morderstwa i celem dla wynajętego zabójcy. Agenci federalni chcąc ochronić ważnych świadków przenoszą Morganów z ich ukochanego Nowego Jorku do małego miasteczka w Wyoming. Jeśli...

 • Invictus Niepokonany

  Inspirująca historia o tym, jak Nelson Mandela (Morgan Freeman) postanowił połączyć siły z kapitanem drużyny rugby RPA, Francois Pienaarem (Matt Damon), by zjednoczyć ich kraj. Nowy prezydent mobilizuje słabo rokującą drużynę rugby RPA podczas niezwykłego meczu na Mistrzostwach Świata w 1995 roku. Wierzy w ogólnoludzki wymiar sportu - ponad podziałami rasowymi i ekonomicznymi.

 • Lucy

  Tytułowa Lucy (Scartett Johansson) zajmuje się przewożeniem narkotyków w swoim organiźmie. Niestety szkodliwe substancje dostają się do jej krwiobiegu. Kobieta zmienia się, staję się istotą obdarzoną nadnaturalnymi mocami.