• Informacje na temat:

  morgan freeman plotki

Artykuły na temat: morgan freeman plotki
 • Wyszedł na jaw romans Freemana?

  ...71-letni aktor Morgan Freeman, który kilka dni temu uległ wypadkowi, rozwodzi się! Czyżby nieznajoma kobieta, która feralnego dnia jechała z nim w samochodzie, miała z tym jakiś związek?

 • Narzeczona Cruise'a: Zemsta Batmana

  Christian Bale, Michael Caine i Morgan Freeman podpisali kontrakty na występ w kontynuacji przeboju "Batman - Początek" . Za dalszą współpracę podziękowano natomiast Katie Holmes, która w opowieści wcieliła się w panią prokurator Rachel Dawes. Podobno producentów historii rozjuszył fakt, że romans aktorki z Tomem Cruisem spowodował spadek zainteresowania mediów premierą kolejnej opowieści

Wideo na temat: morgan freeman plotki
 • Słyszeliście o Morganach?

  To historia o odnoszącej sukcesy zawodowe parze z Manhattanu, Paul i Meryl (Hugh Grant i Sarah Jessica Parker). W prawie idealnym życiu Morganów jest jednak pewien znaczący feler - ich małżeństwo się rozpada. Ale kłopoty w życiu osobistym są niczym w porównaniu z tym, czego doświadczą nasi bohaterowie: będą świadkami morderstwa i celem dla wynajętego zabójcy. Agenci federalni chcąc ochronić ważnych świadków przenoszą Morganów z ich ukochanego Nowego Jorku do małego miasteczka w Wyoming. Jeśli...

 • Invictus Niepokonany

  Inspirująca historia o tym, jak Nelson Mandela (Morgan Freeman) postanowił połączyć siły z kapitanem drużyny rugby RPA, Francois Pienaarem (Matt Damon), by zjednoczyć ich kraj. Nowy prezydent mobilizuje słabo rokującą drużynę rugby RPA podczas niezwykłego meczu na Mistrzostwach Świata w 1995 roku. Wierzy w ogólnoludzki wymiar sportu - ponad podziałami rasowymi i ekonomicznymi.

 • Lucy

  Tytułowa Lucy (Scartett Johansson) zajmuje się przewożeniem narkotyków w swoim organiźmie. Niestety szkodliwe substancje dostają się do jej krwiobiegu. Kobieta zmienia się, staję się istotą obdarzoną nadnaturalnymi mocami.