• Informacje na temat:

  morgan freeman smierc

Artykuły na temat: morgan freeman smierc
 • W tym roku życie dało im w kość! Dramaty gwiazd w 2015 roku!

  ...uda! Morgan Freeman (78 l.) w tym roku stracił swoją ukochaną wnuczkę. E’Dena Hines została brutalnie zamordowana przez swojego chłopaka. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że mężczyzna(...) Chrystusa wyganiam was, złe duchy". Ta tragedia wstrząsnęła Morganem Freemanem, który był dla Hines autorytetem. 33-latka chciała pójść w jego ślady. Miała już za sobą pierwsze epizody przed kamerą. Niestety...

 • Freeman i Berry o Świętym Mikołaju

  Morgan Freeman ( "Za wszelką cenę" , "Bruce Wszechmogący" ) i Halle Berry ( "Kobieta-kot" , "Śmierć nadejdzie jutro" ) będą gwiazdami familijnej "gwiazdkowej" produkcji, której akcja rozgrywa się w szpitalu psychiatrycznym. Na fotelu reżysera zasiądzie Jean-Claude La Marre.

 • Zatrudni Morgana Freemana

  Aktor Tommy Lee Jones zamierza przenieść na ekran powieść Ernesta Hemingwaya "Wyspy na Golfsztromie".

 • Freeman zagra u Winterbottoma

  Morgan Freeman ( "W sieci pająka" ) wystapi u boku Julianne Moore ( "Far fron Heaven" ) w nowej produkcji brytyjskiego twórcy Michaela Winterbottoma "Freedomland". Obraz będzie adaptacją powieści autorstwa Richarda Price'a, który podjął się także napisania scenariusza filmu.

 • Gangsterzy Willis i Freeman

  Bruce Willis ( "Włamanie na śniadanie" ) i Morgan Freeman ( "Skazani na Shawshank" ) negocjują swój udział w filmie "Lucky Slevin", opowiadającym o gangsterskich porachunkach. Reżyserem obrazu jest Paul McGuigan ( "Apartament" ).

 • J. Nicholson i M. Freeman: Śmiertlenie chorzy

  Jack Nicholson ( "Lepiej być nie może" ) i Morgan Freeman ( "Zabójczy numer" ) zagrają razem w filmie "The Bucket List". Znani aktorzy, wcielą się w postacie śmiertelnie chorych, którzy chcą wykorzystać ostatnie chwile życia.

 • "RED": Emeryci, ale mogą przywalić

  - Raczej rzadko dane jest człowiekowi pracować z grupą aktorów, których od dawna podziwia. A tak było w tym przypadku. Powstało kółko wzajemnej adoracji - powiedział Bruce Willis przy okazji premiery filmu "RED". Co działo się na planie produkcji? O tym opowiadają m.in. Helen Mirren, Morgan Freeman i John Malkovich. Czytaj tylko w INTERIA.PL!

 • Tajemnicze zakończenie nowego "Batmana"

  Gary Oldman zapewnia, że nikt nie ujawni, jak skończy się najnowsza część przygód Batmana. Powód jest prosty: poza reżyserem zakończenie zna jedynie kilka osób.

 • Tamahori wyreżyseruje "The Guide"

  Lee Tamahori, twórca filmu "Śmierć nadejdzie jutro" , podpisał umowę z wytwórnią Paramount Pictures dotyczącą wyreżyserowania obrazu "The Guide". Producentem pełnego akcji dreszczowca będzie Mark Gordon. Główną rolę w filmie zagra Halle Berry ( "Śmierć nadejdzie jutro" , "Monster's Ball: Czekając na wyrok" , "Kod dostępu" ).

 • "Titanic": Zakończenie wszech czasów

  Finał kostiumowego widowiska "Titanic" został ogłoszony najlepszym zakończeniem w historii kina. Ujęcie, w którym ocalała z katastrofy bohaterka wrzuca po latach do morza medalion i umiera, najbardziej poruszyło uczestników sondażu. Drugą pozycję zajęła ostatnia scena więziennego dramatu "Skazani na Shawshank" , z udziałem Morgana Freemana i Tima Robbinsa.

Wideo na temat: morgan freeman smierc
 • Słyszeliście o Morganach?

  To historia o odnoszącej sukcesy zawodowe parze z Manhattanu, Paul i Meryl (Hugh Grant i Sarah Jessica Parker). W prawie idealnym życiu Morganów jest jednak pewien znaczący feler - ich małżeństwo się rozpada. Ale kłopoty w życiu osobistym są niczym w porównaniu z tym, czego doświadczą nasi bohaterowie: będą świadkami morderstwa i celem dla wynajętego zabójcy. Agenci federalni chcąc ochronić ważnych świadków przenoszą Morganów z ich ukochanego Nowego Jorku do małego miasteczka w Wyoming. Jeśli...

 • Igrzyska śmierci

  Każdego roku na ruinach kontynentu, który niegdyś nazywany był Ameryką Północną, rozgrywa się bratobójcza walka. Naród Panem wysyła chłopca i dziewczynę z każdego z dwunastu dystryktów, by wzięli udział w Igrzyskach śmierci. Bohaterem Igrzysk zostaje ostatnia osoba, która utrzyma się przy życiu. W przeciwieństwie do przeszkolonych zawodników, Katniss (Jennifer Lawrence) zdana jest wyłącznie na własne instynkty oraz przewodnictwo byłego mistrza (Woody Harrelson). Jeśli kiedykolwiek ma zobaczyć...

 • Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć

  Oczekiwana od lat kinowa wersja serialu sensacyjnego wszech czasów. Koenigsberg, 1945 rok. Hans Kloss (Tomasz Kot) - superagent polskiego wywiadu o kryptonimie J-23 - wpada na trop zrabowanego skarbu III Rzeszy. Okazuje się, że w intrygę zaangażowany jest śmiertelny wróg Klossa - Hermann Brunner (Piotr Adamczyk). Kloss, próbując pokrzyżować plany rywala, stara się uratować z oblężonego miasta piękną kobietę (Marta Żmuda-Trzebiatowska), dla której gotów będzie zaryzykować bezpieczeństwo swojej...