• Informacje na temat:

  morgan freeman zdjęcia

Artykuły na temat: morgan freeman zdjęcia
 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • Jak się czuje Morgan Freeman?

  Skończyło się na połamanym ramieniu i potłuczonym łokciu, ale Morgan Freeman mógł stracić o wiele więcej.

 • Morgan Freeman w adaptacji Stephena Kinga

  Amerykański aktor Morgan Freeman ( "Podejrzani" , "Skazani na Shawshank", "Wożąc Panią Daisy") zagra główną rolę w filmowej adaptacji najnowszej - i już bestsellerowej - powieści mistrza horroru Stephena Kinga, zatytułowanej "The Dreamcatcher". Reżyserem obrazu ma być Lawrence Kasdan, twórca takich obrazów jak: "Żar ciała" "Francuski pocałunek", "Wyatt Earp".

 • Morgan Freeman w "The Big Bounce"

  Amerykański gwiazdor Morgan Freeman ( "W sieci pająka" , "Suma wszystkich strachów" ) przygotowuje się do roli w filmie "The Big Bounce", opartym na powieści słynnego pisarza Elmore'a Leonarda ( "Dorwać małego" ).

 • Morgan Freeman jako Nelson Mandela?

  Shekhar Kapur ("Elizabeth", "The Four Feathers") prowadzi negocjacje w sprawie reżyserii filmu "Long Walk to Freedom" powstającego w oparciu o autobiografię Nelsona Mandeli, która ukazała się na rynku w 1994 roku. Reżyser chciałby, aby w roli słynnego murzyńskiego polityka południowoafrykańskiego wystąpił Morgan Freeman ( "Suma wszystkich strachów" ).

 • Morgan Freeman u Bena Afflecka

  Morgan Freemean ( "Człowiek- Pies" ) zdecydował się na wzięcie udziału w filmie "Gone, Baby Gone" w reżyserii Bena Afflecka ( "Pearl Harbor" ). Zdjęcia ruszają już w najbliższy poniedziałek, 29 maja, a kręcone będą u wybrzeży Bostonu.

 • Freeman i Banderas kręcą w Sofii

  Morgan Freeman i Antonio Banderas będą gwiazdami dramatu "The Code". Zdjęcia do filmu rozpoczną się w połowie października w Sofii, stolicy Bułgarii.

 • Morgan Freeman wystąpi u Bessona

  Znany francuski reżyser i producent Luc Besson ("Wielki błękit", "Piąty element") przygotowuje się do kolejnej produkcji. Twórca zamierza przenieść na ekran swoją własną powieść, zatytułowaną "Arthur et les Minimoys" ("Arthur and Minimoys"). Do zagrania głównej roli Besson zaprosił amerykańskiego gwiazdora, Morgana Freemana.

 • Wczoraj był tylko człowiekiem. Johnny Depp w "Transcendencji"

  Johnny Depp zagrał główną rolę w "Transcendencji", reżyserskim debiucie wybitnego operatora Wally'ego Pfistera, laureata Oscara za zdjęcia do "Incepcji".

 • Freeman i Li u Bessona

  Morgan Freeman ( "Podejrzany" , "Suma wszystkich strachów" ) i Jet Li ( "Pocałunek smoka" , "Tylko jeden" ) prowadzą negocjacje w sprawie wspólnego występu na planie dreszczowca "Danny the Dog", który powstaje w należącej do Luca Bessona firmie Europa Corp. Będzie to pierwsze zawodowe spotkanie aktorów.

Zdjęcia na temat: morgan freeman zdjęcia
Wideo na temat: morgan freeman zdjęcia
 • Słyszeliście o Morganach?

  To historia o odnoszącej sukcesy zawodowe parze z Manhattanu, Paul i Meryl (Hugh Grant i Sarah Jessica Parker). W prawie idealnym życiu Morganów jest jednak pewien znaczący feler - ich małżeństwo się rozpada. Ale kłopoty w życiu osobistym są niczym w porównaniu z tym, czego doświadczą nasi bohaterowie: będą świadkami morderstwa i celem dla wynajętego zabójcy. Agenci federalni chcąc ochronić ważnych świadków przenoszą Morganów z ich ukochanego Nowego Jorku do małego miasteczka w Wyoming. Jeśli...

 • Invictus Niepokonany

  Inspirująca historia o tym, jak Nelson Mandela (Morgan Freeman) postanowił połączyć siły z kapitanem drużyny rugby RPA, Francois Pienaarem (Matt Damon), by zjednoczyć ich kraj. Nowy prezydent mobilizuje słabo rokującą drużynę rugby RPA podczas niezwykłego meczu na Mistrzostwach Świata w 1995 roku. Wierzy w ogólnoludzki wymiar sportu - ponad podziałami rasowymi i ekonomicznymi.

 • Lucy

  Tytułowa Lucy (Scartett Johansson) zajmuje się przewożeniem narkotyków w swoim organiźmie. Niestety szkodliwe substancje dostają się do jej krwiobiegu. Kobieta zmienia się, staję się istotą obdarzoną nadnaturalnymi mocami.