• Informacje na temat:

  morning america

Artykuły na temat: morning america
 • Sutki Khloe Kardashian pozują paparazzi!

  Khloe Kardashian robi wszystko, aby dorównać popularnością swoim siostrom. Ostatnio celebrytka pojawiła się na nagraniach programu śniadaniowego "Good Morning America". Mimo wczesnej pory emisji Khloe wyglądała niemal perfekcyjnie. No prawie... Z tego porannego pośpiechu musiała zapomnieć stanika. Zimna temperatura zrobiła swoje, ale dzięki temu paparazzi przynajmniej mieli ręce pełne roboty!

 • Shania Twain żegna się ze sceną

  "The Rock This Country" to nazwa pierwszej od 11 lat trasy koncertowej Shanii Twain. Będzie to jednocześnie pożegnanie kanadyjskiej wokalistki ze sceną.

 • Chris Brown wpadł w szał w telewizji

  Chris Brown wpadł we wściekłość po nagraniu programu "Good Morning America" i ze złości wybił szybę w nowojorskim studiu stacji ABC. Piosenkarz zdenerwował się, ponieważ w wywiadzie zadano mu pytania o o pobicie Rihanny .

 • TLC zbierają na pożegnalny album

  Żeńska grupa TLC planuje wydać pierwszy album po 13-letniej przerwie. Pierwsza płyta bez zmarłej w wypadku raperki Lisy "Left Eye" Lopes będzie zarazem pożegnalnym wydawnictwem zespołu.

 • Ujawnił treść sms-ów od Meghan. To pisała do swojego makijażysty przed samym ślubem

  ...dla "Good Morning America". Jak brzmiały wiadomości?  "Hej, co robisz 19 maja?" - miała rozpocząć narzeczona Harry'ego. "Hej, jest ok, a czego potrzebujesz?" - odpowiedział Daniel. "19 maja biorę ślub...

 • Bobbi Kristina ma 22 lata. Celebrytką została jako 2-latka

  W dniu 22. urodzin Bobbi Kristiny Brown przypominamy najważniejsze fakty z życia córki Whitney Houston i Bobby'ego Browna.

 • Beyonce rozzłościła swoich fanów!

  ..."Good Morning America", gdzie miała ogłosić fanom ważną wiadomość. Tak przynajmniej wynikało z zapowiedzi, która ukazała się przed emisją programu. "Jest coś, czym muszę się z wami podzielić(...). Na Twitterze "Good Morning America" dali upust swojemu niezadowoleniu, pisząc m.in. "Najpierw dramatycznym głosem oznajmia, że przekaże nam coś ważnego, a później oświadcza, że zamierza jeść od...

 • Wściekły Brown zdemolował studio

  Chris Brown po wywiadzie w programie "Good Morning America" dostał ataku szału.

 • Apple TV+: Jakie seriale będzie można obejrzeć na platformie streamingowej? Aktualizacja #1

  ...losów Lisy, która próbuje poradzić sobie po śmierci męża. Amazing Stories : Serial o "niezwykłych opowieściach" przygotuje Steven Spielberg. The Morning Show : Fabuła serialu skupia się wokół(...) scenariusz oraz będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego. Niektóre wątki przedstawione w serialu mają zostać zaczerpnięte z książki Briana Steltera "Top of the Morning: Inside the Cutthroat...

 • Aroganckie zachowanie Charliego Sheena

  Charlie Sheen umie narobić sobie wrogów. Po poniedziałkowym (28 lutego) występie w porannym programie "Good Morning America" opuścił go nawet dotychczasowy rzecznik prasowy, Stan Rosenfield.

Zdjęcia na temat: morning america
Wideo na temat: morning america
 • Will Smith wśród fanów

  Will Smith wychodzi ze studia "Good Morning America" i przez kilka minut rozdaje autografy tłumowi fanów, jaki zebrał się w oczekiwaniu na aktora.

 • Dzień Dobry TV

  Producentka lokalnych wiadomości, Becky Fuller (RACHEL McADAMS) znalazła w końcu wymarzoną pracę w wielkim mieście - przejmuje władzę nad porannym programem nadawanym z Nowego Jorku. Jednak już od samego początku, to co miało być spełnieniem marzeń zaczyna przemieniać się w koszmar. Na jej drodze na szczyt kariery pojawia się poważna przeszkoda: legendarny Mike Pomeroy (HARRISON FORD), ekscentryczny, zarozumiały i zupełnie nie nadający się do współpracy prezenter wiadomości, który może stać...

 • Captain America: Pierwsze starcie

  Kapitan Ameryka /właściwie Steve Rogers/ to pierwsza postać stworzona przez Marvel Comics. Steve przed wojną był studentem sztuki, który w 1940 postanowił zaciągnąć się do wojska. Nie został przyjęty z powodu słabego zdrowia, ale dostał propozycję uczestniczenia w tajnym eksperymencie. Został poddany terapii, która zwiększyła jego inteligencję i siłę. Przemienił się w super bohatera nazwanego Kapitan Ameryka. Zostaje wysłany do walki z nazistami, jego największym wrogiem jest Red Skull.