• Informacje na temat:

  morten harket

Artykuły na temat: morten harket
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w szóstym odcinku?

  Już w sobotę, 25 października, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • Morten Harket nie znosi popularności

  Morten Harket, wokalista norweskiej grupy A-ha, wyznał, że bardzo przeszkadza mu fakt, że jest wszędzie rozpoznawany. Dlatego bardzo chce, aby ludzie taktowali go jak zwykłego człowieka, a nie gwiazdę pop.

 • Morten Harket: Potrafię tylko śpiewać

  12 września polscy fani grupy A-ha doczekają się w końcu pierwszego w historii występu Norwegów w naszym kraju. Zespół, który największe sukces odnosił w latach 80., na dobre powrócił na scenę dzięki najnowszemu albumowi "Lifelines", ale jak przyznaje Morten Harket, frontman i wokalista A-ha, decyzja o powrocie wcale nie była prosta.

 • A-ha: W Polsce 12 września

  Oficjalnie wiadomo już, kiedy odbędzie się pierwszy koncert norweskiej grupy A-ha w naszym kraju. Morten Harket i jego koledzy rozpoczęli już światową trasę promującą album "Lifelines" i 12 września zaprezentują się przed polską publicznością na torze "Stegny" w Warszawie.

 • A-ha w Polsce

  W połowie września w Warszawie, na Torze Stegny, wystąpi znane norweski trio A-ha. Będzie to pierwszy koncert grupy w naszym kraju. W kwietniu powróciła ona z kolejnym w swej karierze albumem "Lifelines". Promował go utwór "Forever Not Yours", który podbił wiele list przebojów. Jak twierdzi Morten Harket, wokalista A-ha, nagranie opowiada o miłości, chociaż z tekstu wynikać może coś zupełnie

 • "Uchwycić wyjątkowe chwile"

  promocyjną do Warszawy wybrali się klawiszowiec Magne Furuholmen i wokalista Morten Harket. To właśnie nowa płyta była głównym tematem rozmowy z Mateuszem Smółką z radia RMF FM. Muzycy A-ha

 • A-ha: Tym razem pracowaliśmy razem

  Kilka tygodni temu na sklepowych półkach pojawiła się najnowsza płyta norweskiej formacji A-ha zatytułowana "Lifelines". Prace nad albumem przebiegały w dość ciekawy sposób. Nie dość, że muzykom towarzyszyła spora grupa producentów, to dodatkowo, po raz pierwszy Morten, Pal i Magne pracowali nad materiałem razem.

 • A-ha: Nowy album w kwietniu

  Po wydaniu wiosną 2000 roku albumu "Minor Earth Major Sky", który jednak nie odniósł większego sukcesu, członkowie norweskiej grupy A-ha zdecydowali się na nagranie kolejnej płyty. Efekt ich prac znajdzie się na wydawnictwie "Lifelines", którego premiera zapowiedziana jest na 29 kwietnia.

 • A-ha: Ten sam duch

  Kilka tygodni temu na sklepowych półkach pojawiła się najnowsza płyta norweskiej formacji A-ha - "Lifelines". Pierwszym singlem promującym album była kompozycja "Forever Not Yours", która według fanów była nawiązaniem do "starych, dobrych czasów" tria. Sami muzycy twierdzą, że ich muzyka mimo upływu lat wcale tak bardzo się nie zmieniła.

Wideo na temat: morten harket
 • Łowcy głów

  Jeden z największych sukcesów europejskiego kina w 2011 roku, thriller porównywany z najlepszymi dziełami braci Coen. Adaptacja bestsellerowej powieści Jo Nesbo, którego twórczość dorównuje popularnością szlagierom Stiega Larssona. Debiutując w rodzimych kinach, sensacyjni "Łowcy głów" pobili rekord otwarcia niedoścignionej jak dotąd na Starym Kontynencie ekranizacji kryminału "Millenium - Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". Główny bohater filmu Roger (Hennie) zdaje się mieć wszystko, o...

 • Gra tajemnic

  Zespół najbardziej utalentowanych ludzi na świecie pracuje pod okiem genialnego Alana Turinga nad złamaniem skomplikowanego kodu, którym posługują się naziści. Ich niesamowite dokonania, oparte częściowo na pracy polskich naukowców, pozwalają położyć kres najbardziej okrutnej wojnie w historii dużo wcześniej, niż wydawało się to możliwe. Po tych wydarzeniach Turing w blasku chwały przystępuje do badań, których efektem będzie największa rewolucja naszych czasów – powstanie komputera. Mimo...