• Informacje na temat:

  morze łez

Artykuły na temat: morze łez
 • Agata Młynarska: Wylałam w życiu morze łez!

  ...granic. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Ale zanim doszłam do tego wszystkiego, wylałam morze łez... Od kilku lat tworzy pani szczęśliwy związek z Przemysławem Schmidtem. To też zasługa tej...

 • Małgorzata Kożuchowska wzruszona do łez

  Już 8 maja usłyszymy Małgorzatę Kożuchowską w nominowanej do Oscara animacji "Sekrety morza". Aktorka wyznaje, że praca przy tym tytule poruszyła w niej czułą strunę i rekomenduje ją rodzicom, którzy świadomie wybierają filmy dla swoich dzieci.

 • Maryla Rodowicz odzyskuje radość życia! "Podzieliliśmy się majątkiem z mężem. On płaci rachunki"

  Nieprzespane noce, wylane morze łez. Maryla Rodowicz (71 l.) ma za sobą ciężki czas, prywatnie i zawodowo. Ale trzyma się dzielnie.

 • "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]" : W szkole jak w dżungli

  "The DUFF [#ta brzydka i gruba]" korzysta z konceptu pokazania szkoły jako dżungli, w której rządzą najsilniejsi/najpiękniejsi. A więc zamysłu, który w kinie interesująco wykorzystali już wcześniej inni filmowcy.

 • "M jak miłość": Miłosny sztorm w Gdyni

  Już wkrótce Ala i Paweł spędzą szalone, niezapomniane chwile nad morzem… Ale zanim to nastąpi dojdzie do małżeńskiego kryzysu! A winowajczynią będzie - jak zwykle - Magda.

 • Szymon Majewski: Żona jest dla mnie nieustanną inspiracją

  W książce "Życie w pożyciu", która jest zbiorem felietonów, Szymon Majewski dzieli się swoimi przemyśleniami na temat relacji małżeńskich. "Śmiało mogę powiedzieć, że z mojej żony mógłbym zrobić doktorat" - zapewnia showman w wywiadzie.

 • Wielka rozpacz pani Surmaczowej

  Rozstania w "Klanie": Anna Surmacz (Joanna Żółkowska) wyleje morze łez na wieść o wyjeździe Błażeja (Maciej Chorzelski) na stypendium do Szkocji. Zmartwi się też jego dziewczyna.

 • "Exodus: Bogowie i królowie" : Nudy jak na katechezie w podstawówce

  Ekranizacja biblijnej historii Mojżesza, który po czterystu latach wyswobodził lud żydowski z niewoli egipskiej, wygląda, jakby podpisał ją nie światowej sławy reżyser, który ma na swoim koncie oscarowe hity, tylko katecheta z polskiej prowincji, który dotąd zebrał w CV jedynie zapis o nauczaniu w pośledniej podstawówce.

 • Ma do widza ogromny szacunek

  Halinka Dębkowa z "Na Wspólnej" bawi do łez, Solejukowa z "Rancza" – wzrusza. Katarzyna Żak w każdą swoją rolę wkłada dużo serca. Dlaczego? Bo ma do widza ogromny szacunek.

 • Morze łez w "X Factor"

  Natężenie emocji zaczyna przekraczać wszelkie normy - w drugim odcinku "X Factora" łzy wzruszenia ocierali jurorzy, uczestnicy, dziewczyny wykonawców, rodziny, publiczność...

Zdjęcia na temat: morze łez
Wideo na temat: morze łez
 • Vincent chce nad morze

  Po śmierci matki Vincent (Florian David Fitz) zostaje oddany przez swojego ojca do specjalistycznego ośrodka. Zajęty swoją karierą rodzic nie ma czasu i ochoty zajmować się synem z zespołem Tourette'a. Choroba ta uniemożliwia chłopakowi normalne życie, a dla ojca jest źródłem kłopotów, których chce się pozbyć zostawiając syna w klinice. Tam Vincent zaprzyjaźnia się z cierpiącą na anoreksję Marie (Karoline Herfurth) oraz Alexa (Johannes Allmayer), który choruje na nerwicę natręctw. Pozornie...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Za tych, co na morzu

  Aaron jest rybakiem mieszkającym w niewielkiej osadzie na wybrzeżu Szkocji. Udaje mu się uratować z wypadku na morzu, w którym giną wszyscy pozostali członkowie załogi, w tym jego brat. Mieszkańcy wioski zaczynają obarczać go winą za całe zdarzenie

Dyskusje na temat: morze łez
 • Re: "Pod powierzchnią": Alicja Bachleda-Curuś znika z serialu! Wiemy, kto ją zastąpi

  Z tego powodu płacze od rana boję się że te morze łez doprowadzi do powodzi, a ja się odwodnie.

 • Re: "Złotopolscy": Nie będzie filmu o Annie Przybylskiej!

  Tu była prawdziwa tragedia.Ciotka mojego męża , zmarła na raka zostawiając wujkowi 11 ście sierot.Najmłodsze 7mcy.Tłum ludzi, i morze łez , jak się patrzyło na te sieroty.Wujek, wszystkie wychował na porządnych ludzi, wykształcił.To był dom, pełen gwaru, miłości i szacunku jeden do drugiego.Każdy wiedział , jakie ma obowiązki.Najstarsza córka wszystkim matkowała,chodź też zaocznie studiowała

 • Re: Orlicz ofiarą groźnego psychopaty?

  w którym zginął Bromski oglądałam pod koniec przez morze łez. Też myślałam ,że nikt inny nie nadaje się do tej roli. Jednak po obejrzeniu odcinka z nowym komisarzem nie wygląda to tak źle.Też w pewnym

 • Re: Olga Bołądź będzie mamą?

  Gratuluję Pani Olgo,życzę dużo szczęścia i radości z macierzyństwa. Lubię i cenię Panią właśnie za to że nie stara się Pani być "celebrytką" za wszelką cenę, że ceni sobie Pani prywatność. Mało teraz tak skromnych i szanujących się aktorek. A za film "Nad Życie" po prostu Panią uwielbiam!!! Świetna gra,wzruszający, prawdziwy film. Wylane morze łez. Jeszcze raz gratuluję!!!

 • Re: Olga Bołądź będzie mamą?

  Gratuluję Pani Olgo,życzę dużo szczęścia i radości z macierzyństwa. Lubię i cenię Panią właśnie za to że nie stara się Pani być "celebrytką" za wszelką cenę, że ceni sobie Pani prywatność. Mało teraz tak skromnych i szanujących się aktorek. A za film "Nad Życie" po prostu Panią uwielbiam!!! Świetna gra,wzruszający, prawdziwy film. Wylane morze łez. Jeszcze raz gratuluję!!! daisy? zamilcz..

 • Re: Czas gorących randek

  zostań w tej Somalii na stałe. W przyszłości wylejesz za ALicją morze łez i w Somalii skończy się susza.