• Informacje na temat:

  morze miłości

Artykuły na temat: morze miłości
 • "Morze miłości": Przez romans straci miłość córki?

  Seksowna Coral z "Morza miłości" zawsze słynęła ze swych silikonowych krągłości i skandali. Nikogo nie zdziwiło zatem, że jej małżeństwo z Juanem Zepedą rozpadło się po niespełna 6 latach. Rozwód nie przebiegł w przyjaznej atmosferze, ponieważ Juan oskarżał byłą żonę o liczne zdrady, natomiast aktorka twierdziła, że doświadczyła z jego strony przemocy fizycznej i psychicznej. Wkrótce pojawiły...

 • Mateusz Banasiuk: Jest bardzo dobrze

  Jego serialowy bohater - Radek z "Pierwszej miłości" - ma teraz kłopoty. Aktor - przeciwnie. Mateusz Banasiuk zdradził, że mijający rok był dla niego bardzo udany. Opowiedział też o nowych zawodowych planach.

 • "M jak miłość": Ula boi się... miłości!

  Janek (Tomáš Kollárik) poprosi Ulę (Iga Krefft), by wybrała się z nim na tydzień nad morze... Będzie przekonany, że podczas pobytu na Helu dziewczyna wreszcie pozwoli mu się do siebie zbliżyć i uwierzy mu, że naprawdę ją kocha i chce tylko jej dobra.

 • Superbohaterowie, dzieci i emeryci

  Druga część przebojowego "Hotelu Marigold", gruzińska komedia "Randki w ciemno", a także przeznaczone dla najmłodszych widzów: familijny "Alfie, mały wilkołak" oraz animacja "Sekrety morza" debiutują na ekranach polskich kin w piątek, 8 maja. Od czwartku jest już na nich jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku - superprodukcja "Avengers: Czas Ultrona".

 • Lesław Sierakowski znalazł szczęście w "Sanatorium miłości"

  Lesław Sierakowski (85 l.) dzięki poznanej w programie "Sanatorium miłości" Walentynie Kozioł zapanował nad swoimi lękami i uwierzył we własne możliwości.

 • Joanna Moro: "Talianka" jak "Anna German"?

  Czy "Talianka", rosyjski serial z Joanną Moro w roli głównej, okaże się takim samym przebojem jak telewizyjna produkcja o Annie German? "Przede wszystkim jest to przepiękna historia miłości" - zachwala produkcję polska aktorka.

 • To już koniec nowej miłości Wojtka Mazolewskiego?! Polały się łzy!

  Niedawno para chwaliła się uroczymi, romantycznymi zdjęciami z egzotycznych wakacji, a teraz okazuje się, że już między nimi nie jest tak kolorowo. Czyżby związek Wojtka Mazolewskiego (43 l.) i Katarzyny Zawadzkiej (35 l.) chylił się ku upadkowi?

 • "Kto poślubi mojego syna?": Romantyczne wyjazdy

  To już ostatnie miłosne zmagania kawalerów w programie "Kto poślubi mojego syna?". Teraz, wszyscy bohaterowie spędzą czas na wspólnych wyjazdach ze swoimi wybrankami. Towarzyszyć im będą oczywiście mamy. Co będzie się tam działo, zobaczymy w środę, 5 listopada, w TVN.

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Tej miłości nic nie zniszczy

  Gdy zobaczyła maleńki kościółek, gdzie 15 lat temu powiedziała „tak”, wspomnienia wróciły. Jak aktorka i jej mąż świętowali rocznicę ślubu?

 • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

  Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

Zdjęcia na temat: morze miłości
 • "Morze miłości"
 • Ninel Conde ("Morze miłości")
Wideo na temat: morze miłości
 • "Na dobre i na złe": Utopi się z miłości?

  Szczepan robi Agacie niespodziankę i zawozi dziewczynę do Kołobrzegu. Wieczorem młoda para wybierze się za to na romantyczny spacer brzegiem morza… Szczepan, spoglądając Agacie w oczy, wyzna cicho: - Jeszcze nigdy nie byłem z kimś takim jak ty... A po chwili wbiegnie do lodowatej wody - i zagrozi, że jeśli ukochana go odrzuci, zostanie topielcem!

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

 • Vincent chce nad morze

  Po śmierci matki Vincent (Florian David Fitz) zostaje oddany przez swojego ojca do specjalistycznego ośrodka. Zajęty swoją karierą rodzic nie ma czasu i ochoty zajmować się synem z zespołem Tourette'a. Choroba ta uniemożliwia chłopakowi normalne życie, a dla ojca jest źródłem kłopotów, których chce się pozbyć zostawiając syna w klinice. Tam Vincent zaprzyjaźnia się z cierpiącą na anoreksję Marie (Karoline Herfurth) oraz Alexa (Johannes Allmayer), który choruje na nerwicę natręctw. Pozornie...

Dyskusje na temat: morze miłości
 • Re: "M jak miłość": Stare miłości - nowe wyzwania!

  kłi bo w tym przypatku mądrośc sie nie liczy my i tak na wygląd paczymy. No to czego jej tak najwiecej zazdroscicie? śmiało.Morze nug, dekoltu, figury, talentu, morze że nie musi sie tapetować bo jest piękna? no dawajcie w czym jej zazdroscicie naj bardziej?Muwcie to morze wam pomoge. Mam własny fitnes klub i moge was zaprosić na cwiczenia kture wam pomogom wyjśc z kąpleksuw."

 • Re: "Złotopolscy": Nie będzie filmu o Annie Przybylskiej!

  Tu była prawdziwa tragedia.Ciotka mojego męża , zmarła na raka zostawiając wujkowi 11 ście sierot.Najmłodsze 7mcy.Tłum ludzi, i morze łez , jak się patrzyło na te sieroty.Wujek, wszystkie wychował na porządnych ludzi, wykształcił.To był dom, pełen gwaru, miłości i szacunku jeden do drugiego.Każdy wiedział , jakie ma obowiązki.Najstarsza córka wszystkim matkowała,chodź też zaocznie studiowała

 • Re: "M jak miłość": Szokujące odkrycie

  "dzisiejszy menszczyzna nie poczebuje jusz kobiety! bo niby do czego wy nam jesteście poczebne? morze do wydawanie naszej kasy? My umiemy se jusz poradzic bes was. Umiemy o siebie zadbać, sami se morzemy wyprać, ugotować, wyprasować. nikt nam nie przeszkadza w czasie jakiegos meczu. I niech nikt nie muwi że wy nam jesteście poczebne do miłości bo wiadomo że w dzisiejszych czasach prawdziwa miłość

 • Re: "Barwy szczęścia": Tomek wreszcie pozna prawdę o Marioli...

  "dzisiejszy menszczyzna nie poczebuje jusz kobiety! bo niby do czego wy nam jesteście poczebne? morze do wydawanie naszej kasy? My umiemy se jusz poradzic bes was. Umiemy o siebie zadbać, sami se morzemy wyprać, ugotować, wyprasować. nikt nam nie przeszkadza w czasie jakiegos meczu. I niech nikt nie muwi że wy nam jesteście poczebne do miłości bo wiadomo że w dzisiejszych czasach prawdziwa miłość

 • Re: "Pierwsza miłość": Daga umrze!

  zajmą się Stasią i wezmą ślub,kupią dom i wyjadą z dzieciakami na obrzeża albo nad morze lub góry, Zośkę zamkną w psychiatryku, Kaśka i Beata dalej będą pracować w Barbarianie, Adam i Justysia już będą(...) miłości. Malwina będzie dalej plotkować,a Wiktoria zostanie sama (mąż trafi w końcu do więzienia, może kiedyś udowodni swoją niewinność i będą znów razem ale będzie mieć lęki i loty po ukrywaniu się

 • Re: "Morze miłości": Przez romans straci miłość córki?

  Ja mam 34 lata i jak dla mnie to nie przeszkadza mi jej wiek toć spójrz jak ona wygląda ...

 • Re: "Morze miłości": Przez romans straci miłość córki?

  I te włosy na rękach!!! Aaaaa! Wilkołak!

 • Re: "Morze miłości": Przez romans straci miłość córki?

  dokładnie tak jak i facet po 40 - stary cap.

 • Re: "Morze miłości": Przez romans straci miłość córki?

  może i stara ale jara:) kazda by tak chviala wygladac po 40:)