• Informacje na temat:

  morze polskie

Artykuły na temat: morze polskie
 • Anna Wendzikowska zdradza wakacyjne plany. Nad polskie morze na pewni nie pojedzie!

  Podczas tegorocznych wakacji Anka Wendzikowska (34 l.) zamierza wybrać się w samochodową podróż po Bałkanach. W przyszłości chciałaby zwiedzić Azję, Australię i Peru. Celebrytka nie robi specjalnych przygotowań do podróży z dzieckiem.

 • "Sekrety morza" : Skamieniały świat

  Irlandczyk Tomm Moore powoli wyrasta na następcę Hayao Miyazakiego. Jego dwie nominowane do Oscara animacje - debiutancki "Sekret księgi z Kells" i wchodzące właśnie na polskie ekrany "Sekrety morza" - swobodnie łączą rozrywkę dla dzieci z wysokoprocentową sztuką. Są magiczne w sposób, który nie ma nic wspólnego z tanim hochsztaplerstwem.

 • Katarzyna Cichopek ma nietypowe zachcianki! To dlatego jedzie w święta nad morze?!

  Katarzyna Cichopek (36 l.) raczej jest wierna świątecznym tradycjom. Jednak jest coś, czym wyłamuje się z polskich zwyczajów. W Boże Narodzenie po prostu musi pojechać nad polskie morze, by zjeść jedną ze swoich ulubionych potraw i nie jest nią ryba!

 • "Sekrety morza": Animacja terapeutyczna

  "Olśniewający wizualnie majstersztyk animacji" - pisano o nominowanej do Oscara irlandzkiej bajce "Sekrety morza", którą od piątku, 8 maja, można oglądać w kinach w Polsce. W obsadzie dubbingu są m.in. Małgorzata Kożuchowska i Arkadiusz Jakubik.

 • Katarzyna Cichopek świętuje z mężem nad morzem! Mają powody do radości!

  ...małżonkowie już zaczęli świętowanie. Wybrali się całą rodziną nad polskie morze, jednak resztę niespodzianek i przyjemności pozostawili sobie na 20 września. Kasia i Marcin mają co świętować, bowiem w ich...

 • Małgorzata Kożuchowska w oscarowej animacji

  Już 8 maja Małgorzatę Kożuchowską będzie można usłyszeć w poruszającej, nominowanej w tym roku do Oscara, animacji "Sekrety morza".

 • Jacek Rozenek nad morzem z nową przyjaciółką. Tygodnik publikuje zdjęcia

  ...i szacunku" - tłumaczył jakiś czas temu.   Fotoreporter "Życia na gorąco" spotkał ostatnio Jacka Rozenka z nową ukochaną w Trójmieście. Nad polskie morze przyjechali, by odpocząć od stołecznego zgiełku...

 • Magdalena Boczarska: To było wyzwanie

  Ekstremalne zdjęcia w torpedowni i kąpiel w lodowatym morzu. Magdalena Boczarska zdradza kulisy pracy na planie serialu "Zbrodnia".

 • Katarzyna Glinka kusi kształtami nad polskim morzem! Co za ciało!

  Katarzyna Glinka (41 l.) nie gości zbyt często na okładkach gazet, a już w szczególności tych, w których pokazuje się trochę więcej ciała. Dlatego jej fani nie mają zbyt wielu okazji do zobaczenia tego, co skrywa pod ubraniami. A jest na co popatrzeć!

 • Małgorzata Kożuchowska wzruszona do łez

  Już 8 maja usłyszymy Małgorzatę Kożuchowską w nominowanej do Oscara animacji "Sekrety morza". Aktorka wyznaje, że praca przy tym tytule poruszyła w niej czułą strunę i rekomenduje ją rodzicom, którzy świadomie wybierają filmy dla swoich dzieci.

Zdjęcia na temat: morze polskie
Wideo na temat: morze polskie
 • Omenaa Mensah wspomina najlepsze i najgorsze wakacje

  Najpiękniejsze wakacyjne wspomnienia Omenaa Mensah wiąże z dzieciństwem. Wspomina zwłaszcza kolonie, na które jeździła z bratem, oraz wyjazdy z babcią nad polskie morze. Podróżą, która zmieniła życie prezenterki, był natomiast wyjazd do Ghany w 2014 roku, który określa jako niemal mistyczne doświadczenie. A co z najgorszymi wakacjami?

 • Kaja Śródka o wakacjach

  zabrać syna nad polskie morze. Kaja Śródka znana jest z zamiłowania do podróży. Po urodzeniu dziecka nie zarzuciła swojej pasji. Nadal chętnie wyjeżdża nie tylko zawodowo, lecz także prywatnie, nie(...) sopockich, open’erach. Nad naszym polskim morzem także planujemy jakoś spędzić czas – mówi Kaja Śródka.

 • "Zbrodnia": Agnieszka Lubczyńska

  Atrakcyjna prawniczka, Agnieszka Lubczyńska, która wraz z rodziną wypoczywa nad polskim morzem, odkrywa zwłoki topielca. Czy to ona jest morderczynią?

Dyskusje na temat: morze polskie