• Informacje na temat:

  mos def aktor

Artykuły na temat: mos def aktor
 • Kolejna nowa twarz w obsadzie

  Zdjęcia do szóstego sezonu serialu o seryjnym mordercy Dexterze Morganie trwają. Wiemy już, że w nowej serii zobaczymy, poza stałymi członkami obsady, także takich aktorów jak: Mos Def, Colin Hanks, czy Edward James Olmos. Do tego grona właśnie dołączyła Brea Grant, aktorka znana z serialu "Herosi" i drugiej części dreszczowca "Halloween". Wiele wskazuje na to, że Brea zagra pracowniczkę...

 • Święty morderca?

  ...szósty sezon nie będzie łatwy. W nowych odcinkach do obsady dołączy Edward James Olmos, który wcieli się w profesora religioznawstwa Gellara. Ta postać będzie zamieszana w serię morderstw w Miami. Zobaczymy także takich aktorów jak: Mos Def, Colin Hanks czy Mariania Klaveno, którą znamy z serialu "Czysta krew". Przy okazji producent zapewnił, że scenarzyści powrócą do kilku wątków...

 • Raper zagra w filmie

  Raper i aktor Mos Def zagra legendę rock'n'rolla - Chucka Berry'ego w filmie "Cadillac Records", który jest obecnie kręcony w New Jersey.

 • Kolejna "Włoska robota"

  Studio Paramount Pictures prowadzi negocjacje z gwiazdami przeboju "Włoska robota" z 2003 roku w sprawie powrotu na ekran w kontynuacji opowieści. Mark Wahlberg, Charlize Theron, Seth Green, Mos Def i Jason Statham to aktorzy, których do "Włoskiej roboty 2" chce pozyskać producent historii, John Goldwyn ( "Akademia policyjna 2" ).

 • Policja poszukuje rapera

  Policja w Las Vegas wydała nakaz aresztowania popularnego rapera i aktora Mos Defa. Sprawa ma związek z przepychanką pomiędzy gwiazdorem a fotografem, do której doszło w sierpniu tego roku.

 • Wiersze dla Tupaca

  Zamordowany kilka lat temu raper Tupac Shakur, doczekał się nietypowego wydawnictwa poświęconego jego pamięci - dwupłytowego albumu, na którym gwiazdy rapu, muzycy i aktorzy, śpiewają i recytują napisane przez niego wiersze.

 • Charyzmatyczny John Malkovich

  John Malkovich ( "Być jak John Malkovich" , "Johnny English" ) dołączył do obsady filmu "The Hitchhiker's Guide to the Galaxy", ekranizacji kultowej powieści "Autostopem przez Galaktykę" Douglasa Adamsa. Aktor wcieli się w obrazie w Humma Kavula, charyzmatycznego przywódcę religijnego.

 • Złote Globy: Nominacje

  W Los Angeles, w poniedziałek, 13 grudnia, ogłoszono nominacje do Złotych Globów, prestiżowych nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood. Wybór członków organizacji często pokrywa się z głosami osób zrzeszonych w Amerykańskiej Akademii Filmowej, przyznającej najważniejsze nagrody światowego kina, Oscary.

 • Colin Firth zrobi dokument o mordercy

  Colin Firth, gwiazdor "Dziennika Bridget Jones" , wraz ze swoją żoną Livią Giuggioli-Firth planuje wyprodukować dokument opowiadający o przebywającym aktualnie w więzieniu byłym członku Czarnych Panter Mumii Abu-Jamalu.

 • Nagrody MOBO: Same kłopoty

  Pharrell Williams, znany amerykański producent oraz muzyk formacji N.E.R.D. i The Neptuns, w ostatniej chwili zrezygnował z prowadzenia gali rozdania nagród MOBO (Music Of Black Origin). Uroczystość odbędzie się w czwartek, 30 września w "Royal Albert Hall" w Londynie.

Wideo na temat: mos def aktor
 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.