• Informacje na temat:

  moskwa katastrofa

Artykuły na temat: moskwa katastrofa
 • Robert Moskwa: Nigdy tego nie zapomnę

  Kiedy Robert Moskwa (53 l.) dołączył do ekipy "M jak miłość", przeżywał osobisty dramat. Wtedy ogromne serce okazała mu koleżanka z planu.

 • Straciła w katastrofie męża

  To miał być dla Joanny Racewicz dobry rok. Szczęśliwy i radosny. Ale "czarna sobota" rozsypała jej marzenia i życie.

 • "M jak miłość": Robert Moskwa otarł się o depresję. Wyszedł z dołka dzięki... "Emce"!

  Robert Moskwa, czyli Artur Rogowski z "M jak miłość", nie kryje, że kiedyś - gdy stracił rodzinę oraz teatr, który założył i którym kierował - otarł się o... depresję. - Byłem w złej sytuacji prywatnej, zawodowej i finansowej. Po prostu katastrofa - wyznał w wywiadzie i dodał, że dopiero kiedy dostał propozycję dołączenia do obsady "Emki", uwierzył, że nad jego głową znów może zaświecić słońce.

 • 15 października na Moskiewskim stadionie im. Strielcowa (Torpedo Moskwa) zostanie rozegrany mecz piłkarski między Reprezentacją Artystów Polskich (RAP) a drużyną rosyjskich gwiazd estrady STARCO. Spotkanie odbędzie się z okazji 15-lecia drużyny STARCO i będzie jednocześnie finałem akcji charytatywnej "Pod flagą dobra". Kapitanem polskiej drużyny jest aktor i reżyser Olaf Lubaszenko ( "Sztos

 • Joanna Racewicz "wierzy, że wróci do Panoramy"

  Joanna Racewicz (42 l.) znalazła się na zakręcie. Ale nie załamuje się. Dotrzymuje słowa danego tuż po katastrofie.

 • Święto polskiego kina w Rosji

  W czwartek, 22 kwietnia, rozpoczęła się 3. edycja festiwalu kina polskiego w Rosji "Wisła w Moskwie". Imprezę otworzył pokaz filmu Małgorzaty Szumowskiej "33 sceny z życia".

 • "M jak miłość": Artur w szpitalu! To zemsta kochanki?

  W powakacyjnych odcinkach "M jak miłość" będziemy świadkami groźnego wypadku Artura (Robert Moskwa). Kto będzie za nim stał? Zazdrosna kochanka czy nowy adorator Marysi (Małgorzata Pieńkowska)?

 • "Wisła" dla ofiar tragedii

  Pokaz filmu "33 sceny z życia" Małgorzaty Szumowskiej, a nie - jak planowano - "Wszystko co kocham" Jacka Borcucha, zainauguruje 3. Festiwal Filmów Polskich "Wisła" w Moskwie. Zmiany w programie związane są z żałobą narodową po tragedii lotniczej w Smoleńsku.

 • Racewicz: Pierwszy wywiad po tragedii

  Joanna Racewicz (37 l.) w katastrofie smoleńskiej straciła męża, funkcjonariusza BOR-u Pawła Janeczka. Jak mówi, przeszłość to żal za minionym, przyszłość - strach przed nieznanym i paraliżujący lęk...

 • Koniec świata i wolna miłość

  Bohaterowie kinowych premier tygodnia będą walczyć o przetrwanie. W "Igrzyskach śmierci" Jennifer Lawrence musi wygrać w tytułowym turnieju, w "Ostatniej miłości na Ziemi" Ewan McGregor i Eva Green staną w obliczu końca ludzkości, a Liam Neeson w "Przetrwaniu" przeżyje katastrofę lotniczą. Tylko Jennifer Aniston w "Raju na ziemi" odkryje uroki wolnej miłości oraz życia na łonie natury.

Zdjęcia na temat: moskwa katastrofa
Wideo na temat: moskwa katastrofa
 • Moskwa, Belgia

  41-letnia Matty, zdradzona mężatka z trójką dzieci, w wyniku stłuczki samochodowej poznaje kierowcę ciężarówki - 29-letniego Johnny'ego. Kłótnia kończy się zaproszeniem na drinka. Pomiędzy Matty i Johnnym zaczyna pojawiać się uczucie, co wywołuje zazdrość męża Matty. W międzyczasie na jaw wychodzi kryminalna przeszłość Johnny'ego. Matty jest zdruzgotana tą wiadomością i postanawia zapomnieć o Johnnym. Jednak on nie daję za wygraną...

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.