• Informacje na temat:

  moss straciła

Artykuły na temat: moss straciła
 • Ilona Felicjańska porównuje się do Kate Moss!

  Ilona Felicjańska (41 l.) w ostatnim czasie sporo przeszła. Pod tym względem, jak sama stwierdziła, może się porównać ze światowej sławy modelką, Kate Moss (40 l.).

 • Kate Moss wyda autobiografię

  Brytyjski biznesmen Richard Branson poinformował, że wydawnictwo Virgin Books, w którym posiada 10 proc. udziałów, opublikuje pierwszą autobiograficzną książkę modelki Kate Moss.

 • Zobacz najlepiej ubraną kobietę! (zdjęcia)

  Modelka Kate Moss znalazła się na pierwszym miejscu listy najlepiej ubranych kobiet, stworzonej przez jeden z brytyjskich magazynów.

 • Kate Moss wraca do zawodu

  Angielska supermodelka Kate Moss zaledwie kilkanaście dni po zakończeniu terapii odwykowej, pozowała do pierwszych zdjęć reklamowych. Na hiszpańskiej Ibizie 31-letnia Moss pozowała do zdjęć reklamujących nową kolekcję strojów Roberta Cavalli.

 • "Moda na sukces": Żegnamy się z serialem!

  ...związku. Wolą życie prywatne utrzymywać z dala od mediów i publiczności. Zamiana żon W 2002 r., po 12 latach, małżeństwo Ronna Mossa i Shari Sattuck przeszło do historii. Plotkowano o jego romansie...

 • Naomi Campbell broni Kate Moss

  Brytyjska modelka Naomi Campbell (35 l.) stanęła w obronie koleżanki po fachu, Kate Moss (31 l.), która od dwóch tygodni ma konflikt z prawem po tym, jak sfotografowano ją, zażywającą narkotyki.

 • Kolejny szokujący romans

  ...bliski i traktuję go jak członka rodziny. Po tym, gdy straciłam syna, bardzo mnie wspierał. Wpadał bez zapowiedzi do mojego domu tylko po to, by spytać, czy wszystko ok. Pozwalał mi się spokojnie(...) przypomina Ronna Mossa (Ridge’a) sprzed lat. H.T.: To prawda. Ma podobną energię. Z jednej strony jest skryty, a z drugiej posiada cudowne poczucie humoru. Jak wyobrażacie sobie dalsze losy Waszych...

 • Namiętność, która niszczy

  O tym że miłość i nienawiść dzieli często pół kroku przekonują nas historie najbardziej toksycznych związków show-biznesu. Z jednej strony kłótnie, przemoc, systematyczne wyniszczanie się nawzajem, a z drugiej romantyczne uniesienia przy winie, tudzież ścieżce koki.

 • Brooke i Thomas: Historia lubi się powtarzać

  Więź między Brooke (Katherine Kelly Lang) i Thomasem (Adam Gregory) zawsze była bardzo silna. W młodości on traktował ją jak matkę, gdy zabrakło Taylor (Hunter Tylo). Z kolei ona z radością patrzyła, jak dorastał i stawiał pierwsze kroki jako projektant. I na tym koniec... Coś się święci? Jednak teraz ich relacja wkracza na nowe tory. Bycie podobnym do Ridge'a (Ronn Moss) stało się dla...

 • Kto zyskał, a kto stracił. Gwiazdometr 2012

  Fokus i Rahim są już nie tylko gwiazdami hip hopu, ale gwiazdami w ogóle, natomiast Ewa Farna mocno nadwyrężyła swoją reputację jazdą po pijanemu. Zobacz, kto poprawił, a kto pogorszył swoje notowania w zmiennym, muzycznym show-biznesie.

Zdjęcia na temat: moss straciła