• Informacje na temat:

  moss uważana

Artykuły na temat: moss uważana
 • Kate Moss: Nienawidziłam swojego ciała

  ...38-letnia Kate Moss od lat należy do ścisłego grona najsłynniejszych modelek świata. Choć osiągnęła ogromny sukces, sama nie uważa siebie za piękność. Twierdzi, że ma przeciętną urodę i jest "płaska jak deska". Jak wspomina początki?

 • John McCook: 27 lat w jednym serialu

  John McCook od 27 lat gra rolę Eryka Forrestera w "Modzie na sukces" i nadal kocha tę pracę. Za swoje największe życiowe osiągnięcie uważa szczęśliwe małżeństwo, którego sekret tkwi w rozmowie i wspólnym podejmowaniu decyzji.

 • Kate Moss zostanie aktorką

  Brytyjska supermodelka Kate Moss chce podobno rozpocząć karierę aktorską pod okiem hollywoodzkiego reżysera Michaela Figgisa.

 • Kate Moss korzysta z dublerki

  Jedna z najbardziej rozchwytywanych modelek Kate Moss nie jest wcale taka idealna, za jaką się ją uważa. Okazuje się, że Brytyjka często w reklamach i na plakatach korzysta z... dublerki.

 • Kate Moss "stuprocentowo głupia"

  Nowy chłopak modelki Kate Moss (33 l.) - Jamie Hince nienawidzi mody. Przemysł związany z modą i ludzi pracujących w tej branży uważa za "stuprocentowo głupich".

 • Naomi Campbell broni Kate Moss

  Brytyjska modelka Naomi Campbell (35 l.) stanęła w obronie koleżanki po fachu, Kate Moss (31 l.), która od dwóch tygodni ma konflikt z prawem po tym, jak sfotografowano ją, zażywającą narkotyki.

 • Kate Moss otworzy szkołę dla modelek?

  Kate Moss zdradziła, że zamierza rozszerzyć swoje biznesowe imperium i nie wyklucza akademii dla modelek. Czy będzie kolejny sukces?

 • O Madonnie pisze się najwięcej

  W Wielkiej Brytanii medioznawcy sprawdzili, o których gwiazdach pisano w wyspiarskiej prasie najwięcej w ostatniej dekadzie.

 • Były Kate Moss już na wolności

  Obok Amy Winehouse jest najpopularniejszym rozrabiaką na Wyspach Brytyjskich. Pete Doherty , lider Babyshambles i były partner Kate Moss , został skazany w maju tego roku za posiadanie narkotyków. Miał spędzić za kratkami sześć miesięcy. Wyszedł po sześciu tygodniach.

 • Wdowa, skandalistka, czasem artystka

  Jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu Orange Warsaw (28-29 sierpnia) będzie Courtney Love, która przyjedzie do Warszawy ze swoim zespołem Hole. 46-letnia wokalistka uważana jest za najbardziej kontrowersyjną kobietę w historii rocka. Zasłużyła?

Zdjęcia na temat: moss uważana
Wideo na temat: moss uważana
 • Silent Hill: Apokalipsa 3D

  Heather Mason przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie może wytłumaczyć. W dniu swoich osiemnastych urodzin nawiedzona kolejnymi koszmarami i zniknięciem ojca, odkrywa że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie przezwycięży, utknie w Silent Hill na zawsze.

 • Czworo do pary

  Ethan (Mark Duplass) i Sophie (Elisabeth Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Ted Danson), wynajmują dom za miastem, w którym mają spędzić weekend. Jak zapewnia psycholog, pary wracają stamtąd zupełnie odmienione. Początkowo zabawny i romantyczny pobyt zmienia się w obliczu pewnego odkrycia. Okazuje się, że Ethan i Sophie nie są jedynymi lokatorami posiadłości. Wobec niezwykłego spotkania, będą musieli spojrzeć na swój związek z zupełnie innej perspektywy i wyjaśnić, czy...

 • Pompeje

  Jest 79 rok naszej ery. Rzymskie Pompeje znajdują się w pełni rozkwitu. Milo, niewolnik, który stał się niezwyciężonym gladiatorem, przybywa do miasta, by stoczyć walkę, która odmieni całe jego życie. Niespodziewanie zakochuje się w pięknej Cassii, córce bogatego kupca, która została już niestety przeznaczona skorumpowanemu rzymskiemu dowódcy. Wkrótce jednak potęga natury daje o sobie znać. Kiedy Wezuwiusz wybucha, wyrzucając z siebie potoki śmiercionośnej lawy, Milo musi wydostać się z...