• Informacje na temat:

  moss zdradza

Artykuły na temat: moss zdradza
 • "The Defenders": Mike Colter zdradza, kim jest przeciwnik Obrońców?

  Główny przeciwnik bohaterów, jak zdradza Colter, to nie jedna osoba, ale kilka. "Wszyscy wrogowie, z którymi się zmierzymy mają związek z każdą z historii przedstawionych w solowych serialach(...)), Claire Temple (Rosario Dawson), Stick (Scott Glenn), Colleen Wing  (Jessica Henwick) oraz Jeryn Hogarth (Carrie Anne Moss). Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany...

 • Kate Moss konsultantką mody w "X Factor"

  Styl Kate Moss doczekał się wielu naśladowców. Przyniósł modelce nie tylko tytuł ikony stylu, może również rolą konsultantki stylu w programie "X Factor".

 • Pechowy dom Kate Moss

  Brytyjska supermodelka Kate Moss postanowiła wyprowadzić się ze swojego domu w Londynie do innej luksusowej willi. Gwiazda twierdzi, że dotychczasowe miejsce zamieszkania jest "pechowe". Problemów modelki nie rozwiązał nawet egzorcysta.

 • Carrie-Anne Moss o Matrixie

  Światowa premiera filmu "Matrix Reaktywacja" odbędzie się już 15 maja. W mediach trwa natomiast kampania promocyjna obrazu, zakrojona na niespotykaną skalę. O pracy nad kontynuacjami "Matrixa" w rozlicznych wywiadach opowiadają gwiazdy opowieści. Ostatnio kilka szczegółów na temat realizacji filmu "Matrix Reaktywacja" ujawniła Carrie-Anne Moss.

 • Kryzys w związku Moss i Doherty'ego?

  Muzyk Pete Doherty (28 l.) nie przyjdzie na prezentację nowej kolekcji odzieży zaprojektowanej przez Kate Moss (33 l.), jego narzeczoną. Dlaczego nie będzie go przy ukochanej w tak ważnym dla niej dniu?

 • Kate Moss chce być aktorką

  Kate Moss zamierza spróbować swych sił jako aktorka. Pomóc ma jej w tym brytyjski reżyser Mike Figgis ("Zostawić Las Vegas").

 • Moss rzuciła Doherty'ego!

  Za kilka dni będziemy pewnie donosić o ich powrocie do siebie, ale z obowiązku informujemy: Kate Moss (33 l.) rzuciła swojego chłopaka, wytrwałego narkomana Pete'a Doherty'ego (28 l.).

 • Laurence Fishburne zdradza sekrety "Matrixa"

  Laurence Fishburne, słynny Morpheus z kultowej produkcji braci Wachowskich "Matrix" , ujawnił kilka szczegółów scenariusza drugiej części filmu. Akcja obrazu "The Matrix Reloaded" ma podobno rozgrywać się sześć miesięcy po historii opowiedzianej w "Matrixie" .

 • "Moda na sukces": Teraz powie całą prawdę!

  O tym, jak poznała męża używając fałszywego nazwiska, o bójce z żoną Ronna Mossa, agresywnym mężu Katherine Kelly Lang i kulisach odejścia Susan Flannery z "Mody na sukces" - oto spowiedź Hunter Tylo.

 • Legenda rocka i supermodelka

  To był wyjątkowo zaskakujący duet - podczas koncertu charytatywnego w Londynie razem z byłym liderem Pink Floyd Davidem Gilmourem wystąpiła supermodelka Kate Moss.