• Informacje na temat:

  mostowiak kartony

Artykuły na temat: mostowiak kartony
 • Łepkowska do reżysera "M jak miłość": Dał pan dupy

  Ilona Łepkowska postanowiła skomentować scenę śmierci Hanki Mostowiak.

 • Nie utonęła w kartonach

  Maryla Rodowicz "Buty 2", Universal

 • Śmierć Lubicza. Jakie pomysły?

  ...spowodowany przez... bezwzględne kartony (w "M jak miłość" przyczyniły się do śmierci Hanki Mostowiak).

 • Skandale polskich gwiazd

  W 2011 roku media co chwilę donosiły o nowych aferach z udziałem polskich gwiazd. Krupa, Mucha, Sablewska, Doda, Szapołowska i Garlicki - byli numerem jeden na portalach plotkarskich i okładkach kolorowych pism.

 • Internet śmieje się z Hanki

  Śmierć Hanki Mostowiak odbiła się szerokim echem w mediach. Czasem było to jednak echo głośnego, rubasznego śmiechu.

 • Trzyma aktorów na krótkiej smyczy

  - Mogłabym już nie pracować, bo mam prawa do swojej twórczości, na emeryturę wystarczy tantiem. Trochę w końcu było tych moich produkcji, więc z głodu nie umrę - mówi królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska.

 • Z serialu w ostatnim czasie ubyło wielu, nawet głównych bohaterów. Czy eMka odcina się od dawnej "rodzinnej" formuły i dalsze losy w serialu dotyczyć będą tylko młodszych członków rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół i znajomych? Zobaczmy w jakich okolicznościach z serialu "ulatniają" się bohaterowie.

 • Witold Pyrkosz ostro o "M jak miłość": Bajdy Adelajdy!

  Witold Pyrkosz od ponad 16 lat gra dziadka Lucjana, nestora rodu Mostowiaków. Widzowie kochają go za jego dowcip oraz ciepło, którym emanuje w serialu. Jednak okazuje się, że Pyrkosz nie jest równie(...) z pewnością czaiłyby się już jakieś kartony. Co sądzicie o jego wypowiedzi? Powinien tak mówić o serialu, który zapewnia mu comiesięczny zysk?

 • Szare eminencje polskiego show-biznesu. Kto stoi za sukcesami gwiazd?

  ...scenariuszy do takich hitów kinowych jak "Komedia małżeńska", "Nigdy w życiu" czy "Nie kłam, kochanie!". Jednak publiczność kocha ją przede wszystkim za powołanie do życia rodziny Lubiczów i Mostowiaków. Nieoficjalnie mówi się, że gdy aktor podpadnie "królowej", ona ma w zanadrzu dla odtwarzanej przez niego postaci kilka propozycji uśmiercenia. Pamiętacie Hankę Mostowiak i jej kartony? Żaden aktor...

 • Najważniejsze serialowe wydarzenia roku 2011

  ...taksówkarzem), śmierć poniesiona w trakcie bójki oraz wypadek samochodowy spowodowany przez... bezwzględne kartony (w "M jak miłość" przyczyniły się do śmierci Hanki Mostowiak). Jak zatem zginie Rysiek Lubicz(...)Śmierć Hanki Mostowiak/ "M jak miłość" Małgorzatę Kożuchowską po raz ostatni zobaczyliśmy w "M jak miłość" 7 listopada. Tego dnia grana przez nią Hanka Mostowiak pożegnała się z życiem...

Zdjęcia na temat: mostowiak kartony
Wideo na temat: mostowiak kartony
 • "M jak Miłość" - Śmierć Hanki Mostowiak

  Aktorka po ponad 10 latach grania w „M jak miłość” postanowiła więc zrezygnować z dalszego udziału w serialu. Jej postać umiera na skutek pęknięcia tętniaka, choć jak twierdzą złośliwi, przyczyną jej zgonu były… kartony!

Dyskusje na temat: mostowiak kartony