• Informacje na temat:

  motywy kwiatowe

Artykuły na temat: motywy kwiatowe
 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka już po ślubie. Szczegóły i zdjęcia!

  ...zabrakło też oczywiście pierwszego małżeńskiego pocałunku. Krupińska miała na sobie czerwone korale i niezwykłą suknię w kwiatowe motywy. Zrezygnowała za to ze szpilek. W zamian założyła... kierpce...

 • Alicja Walczak po programie "Big Brother" przeszła piekło. Aż trudno uwierzyć

  .... Skończyła trzy fakultety, obroniła pracę dyplomową na gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dziś zajmuje się fotografią oraz malarstwem. W jej obrazach często pojawiają się motywy sakralne. Życie Alicji nie(...) - przygotowuje m.in kwiatowe aranżacje. - Udzielam się modlitewnie, na spotkaniach wspólnotowych, od czasu do czasu śpiewam w zespole kościelnym - wylicza Alicja. Od dwudziestu lat jeździ na rekolekcje...

 • Shakira z efektami

  Na zakończenie piłkarskich Mistrzostw Świata w RPA wystąpi Shakira z oficjalną piosenką FIFA World Cup "Waka Waka". Wiemy już, co na siebie założy kolumbijska wokalistka.

 • Kidman w sukni... Hathaway

  Nicole Kidman wzbudziła zachwyt fotoreporterów, pojawiając się na canneńskiej premierze "Nebraski" w olśniewającej sukni projektu Valentino. Jak się okazuje, nie była jednak pierwszą gwiazdą kina, która wybrała tę kreację.

 • Lupita Nyong'o: Nowa ikona stylu

  Stworzona w filmie "Zniewolony" kreacja aktorska nie jest jedyną, za którą Lupita Nyongo zbiera powszechne pochwały. Kreacje, w jakich Kenijka pojawia się na uroczystych galach już przyniosły jej tytuł nowej ikony stylu.

 • Złote Globy: Olśniewająca Jolie

  Ponadczasowa elegancja, dopasowane gorsety, syrenie treny i szczypta magii dawnego Hollywoodu - tak w skrócie opisać można czerwony dywan podczas niedzielnego wręczenia Złotych Globów. Media oszalały na punkcie Angeliny Jolie i jej pięknej kreacji od Versace.

Wideo na temat: motywy kwiatowe
 • Tajemnice lasu

  Ekranizacja broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm. "Tajemnice lasu" to humorystyczny i chwytający za serce musical, z udziałem plejady hollywoodzkich gwiazd z Meryl Streep i Johnnym Deppem na czele. Film w zabawny i brawurowy sposób łączy klasyczne motywy znane z baśni braci Grimm, by w jednej opowieści spleść losy Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Wilka czy Roszpunki. W filmowej historii piekarz i jego...

 • Stoker

  Po tym jak ojciec Indii (Mia Wasikowska) ginie w wypadku samochodowym, jej wujek Charlie (Matthew Goode), o którego istnieniu nie wiedziała, przyjeżdża zamieszkać z nią i jej emocjonalnie niestabilną matką (Nicole Kidman). Niedługo po jego pojawieniu się, India zaczyna podejrzewać, że ten tajemniczy, czarujący mężczyzna ma ukryte motywy. Mimo tego spostrzeżenia, coś ją do niego przyciąga.