• Informacje na temat:

  mount everest martyna wojciechowska

Artykuły na temat: mount everest martyna wojciechowska
 • Martyna Wojciechowska: Co wyznała jej córeczka?

  Martyna Wojciechowska (41 l.) jest bardzo związana ze swoją 8-letnią córką. Tym bardziej wzruszył ją piękny gest małej Marysi!

 • Martyna Wojciechowska: Góry uczą pokory

  Do kin w całym kraju trafił wyjątkowy dokument o pierwszym wejściu na Mount Everest. - Oni robili krok w nieznane - mówi o jego bohaterach Martyna Wojciechowska.

 • Martyna Wojciechowska wygrała z tajemniczą chorobą?!

  Martyna Wojciechowska (41 l.) stawia sobie coraz trudniejsze wyzwania, godzi macierzyństwo z podróżami na kraniec świata. Czy uda jej się także... wytrwać z mężczyzną?

 • Wyprawa na Mount Everest w 3D

  29 maja 1953 roku miało miejsce pierwsze wejście na Mount Everest. Dziś, dzięki produkcji w technologii 3D "Everest - poza krańcem świata", mamy okazję przenieść się w czasie i choć przez chwilę poczuć się członkami ekspedycji. Obraz w kinach od 21 listopada.

 • Martyna Wojciechowska: Cztery razy umierała na rękach matki

  ...będzie dobrze - mówiła podróżniczka. Od dzieciństwa wzorem była dla niej Wanda Rutkiewicz (†49 l.), pierwsza Polka, która zdobyła Mount Everest. Martyna poznała ją w warsztacie samochodowym swojego(...) Wojciechowska. Między tymi dramatami były też szczęśliwe chwile, na przykład wtedy, gdy Martyna dostała własny program "Automaniak" i gdy w 2002 r. ukończyła rajd "Dakar". Nie złamała jej żadna choroba...

 • Martyna Wojciechowska kusi los

  Ani tragiczne wypadki, w których Martyna Wojciechowska brała udział, ani grożąca teraz jej życiu choroba nie skłoniły jej do rezygnacji z marzeń. Czy jej córeczka kiedyś to zrozumie?

 • Martyna Wojciechowska chwali się nowym tatuażem i zapowiada kolejne niespodzianki

  Martyna Wojciechowska (43 l.) na swoim profilu na Instagramie zaprezentowała nowy tatuaż. Jest to wizerunek wilka i umieszczony został na plecach. Dziennikarka wytłumaczyła, dlaczego zdecydowała się na taki wzór. Jej wpis brzmi tajemniczo...

 • Martyna Wojciechowska znów ma problemy ze zdrowiem! Nie słucha lekarzy!

  Martyna Wojciechowska (43 l.) już niejednokrotnie wywinęła się śmierci. Mogłoby się zdawać, że ma 9 żyć jak kot, ale z losem lepiej nie igrać. Ostatnio dziennikarka znów boleśnie się o tym przekonała.

 • Martyna Wojciechowska: Dzięki mamie wyrosły mi skrzydła u ramion!

  Dobry Tydzień: Mama i córka to najważniejsze osoby w pani życiu. Jesteście chyba do siebie podobne?    Martyna Wojciechowska: U nas wszystkie kobiety są silne, niezależne, kochają wolność. Tata(...). Odradzałam się jak Feniks z popiołów. Podkreśla pani swoje dwie  cechy: upór i konsekwencję. Po złamaniu kręgosłupa zdobyła pani Mount Everest. Mogą to być zalety, ale i wady. Najbliższym pewnie...

 • Martyna Wojciechowska aresztowana! Została zatrzymana przez wywiad wojskowy!

  Martyna Wojciechowska (42 l.) raczej nie jest znana z kontrowersyjnych sytuacji. Jest ceniona za swoje pasje, trud włożony w wykonywaną pracę i osiągnięcia z nią związane. Tym razem media obiegły jednak doniesienia o jej aresztowaniu! Zatrzymano ją podczas prac nad nowymi odcinkami programu w Pakistanie.

Wideo na temat: mount everest martyna wojciechowska
 • Martyna Wojciechowska o komentarzach w mediach na temat akcji ratunkowej na Nanga Parbat

  Martyna Wojciechowska razem z milionami Polaków śledziła akcję ratunkową na Nanga Parbat. Dziennikarka sama uprawia wspinaczkę i ma na koncie m.in. zdobycie szczytu Mount Everest. Jak ocenia pracę(...) - powiedziała. Czy ludzie z ekstremalnymi pasjami powinni mieć rodzinę? - Nie znam dobrej odpowiedzi na to pytanie - stwierdziła Martyna Wojciechowska. (Agencja TVN/x-news)

 • Everest

  Spektakularny thriller akcji oparty na jednej z najtragiczniejszych w historii wypraw na Mount Everest. Wszystko działo się w maju 1996 r., kiedy jednego dnia w śniegach Mount Everestu zginęło 15 wspinaczy. Film opowiada historię grupy ośmiorga himalaistów, którzy pod przewodnictwem Roba Halla (Jason Clarke), próbują zmierzyć się z ekstremalnymi warunkami niedostępnego szczytu. Walka ze śmiertelnym zimnem, nawałnicami śnieżnymi, walka o tlen i przetrwanie. "Everest" to film o granicach...

 • Martyna Wojciechowska o tragedii na Nanga Parbat: Zostawmy to Tomkowi i jego rodzinie

  Martyna Wojciechowska wypowiedziała się w "Dzień Dobry TVN" na temat tragedii na Nanga Parbat. - Każdy, kto o górach coś tam słyszał, ale się nigdy nimi nie interesował, chce coś powiedzieć i mieć(...) było w kosmosie niż na ośmiotysięczniku zimą - zaznaczyła. Czy teraz zdecydowałaby się wspiąć na Mount Everest? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Everest - poza krańcem świata

  "Everest - poza krańcem świata" to niepowtarzalny dokument o pierwszym w historii wejściu na Mount Everest, łączący archiwalne materiały z legendarnej wyprawy, jej fabularyzowaną rekonstrukcję oraz rewelacyjne ujęcia samego szczytu w technologii 3D. To opowieść o jednej z najbardziej heroicznych wypraw w dziejach i historycznym zwycięstwie Sir Edmunda Hillary'ego i szerpy Tenzinga Norgaya nad najwyższą górą na Ziemi.