• Informacje na temat:

  movie star

Artykuły na temat: movie star
 • Anna Mucha wybrała Blog Roku 2012

  ...wszystkich kategorii - obiecała swoim fanom. W konkursie na Blog Roku 2012 wzięło udział ponad cztery tysiące blogów. Za najlepszy jury uznało "From movie to the kitchen" prowadzony przez Paulinę Wnuk(...) wpisy na blogu. Wiele z nich wywołało sporo zamieszania, bo serialowa Magda Marszałek z "M jak miłość" nie boi się pisać o sprawach trudnych i kontrowersyjnych. Aktorka stara się pisać o wszystkim, co...

 • Leonard Nimoy, gwiazdor "Ster Treka", nie żyje

  W Los Angeles zmarł amerykański aktor Leonard Nimoy, znany przede wszystkim z roli Spocka w serialu "Star Trek" w latach 1966-69. Miał 83 lata.

 • Kosmos to ostateczna granica?

  ..."Star Trek" Choć nieznana bliżej polskim widzom, to właśnie oryginalna seria "Star Treka" dała początek niekończącej się filmowej wędrówce tego tytułu, w miejsca gdzie nie dotarł nigdy żaden serial(...) zamożnym człowiekiem, ale i posiadaczem asteroidy własnego imienia. "Star Trek" przedstawia widzom doprawdy utopijną wizję przyszłości człowieka. Po zawirowaniach III Wojny Światowej ludzkość "wzięła się...

 • "Obywatel" : Pokolenie

  "Najlepiej ten film zrozumie moje pokolenie, bo wszystko to przeżyło" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. To jednocześnie największa zaleta, ale i wada jego nowej produkcji.

 • "Dzień z życia blondynki" : Bardzo zły dzień

  Hasło na polskim plakacie filmu "Dzień z życia blondynki" brzmi: "Kumulacja dowcipów o blondynkach w jednej komedii". Rzeczywiście, komedia Stevena Brilla miała być najprawdopodobniej wyjątkowo śmieszna. Niestety, wyszło wręcz odwrotnie.

 • "Oculus" : Trauma

  W horrorze Mike'a Flanagana obdarzone życiem lustro odmawia pełnienia swojej podstawowej funkcji: nie odbija rzeczywistości, tylko ją wykrzywia, zsyłając na właścicieli szaleństwo. Współgra to z kluczowym dla historii wątkiem pamięci; pamięci, która zamiast konserwować przeszłość, przetwarza ją i zakłamuje.

 • "Dziewczyny" : Za dużo miłości

  "Dziewczyny" Stuarta Murdocha nie mają nic wspólnego z bezczelnymi i pewnymi siebie nowojorskimi "Dziewczynami" Leny Dunham. Reżyserski i scenopisarski debiut założyciela zespołu Belle & Sebastian to subtelna muzyczna ballada o dojrzewaniu na brytyjskich przedmieściach i o neurozach, które można przekuć w twórcze inspiracje.

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • Naomi Watts na czele Bezfrakcyjnych

  Gwiazdy kina coraz chętniej występują w ekranizacjach popularnych powieści młodzieżowych. Po "Igrzyskach śmierci" przyszedł czas na serię "Niezgodna", w której najnowszej odsłonie - zatytułowanej "Zbuntowana" - w jednej z głównych ról oglądamy Naomi Watts.

 • Jessica Simpson w marynarce wojennej

  Amerykańska wokalistka Jessica Simpson, która zadebiutowała na dużym ekranie w filmie "The Dukes of Hazzard", przygotowuje się do kolejnej hollywoodzkiej produkcji. Gwiazda zagra główną rolę w obrazie "Major Movie Star".

Dyskusje na temat: movie star