• Informacje na temat:

  mowę ciała

Artykuły na temat: mowę ciała
 • Zofia Klepacka doceniona za mowę nienawiści. Ma zostać... członkiem honorowym Związku Żołnierzy AK

  Zofia Klepacka (33 l.) w poniedziałek z rąk Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej otrzyma tytuł Członka Honorowego. Uroczystość odbędzie się w Centrum Szembeka. Fakt ten skomentowała w mediach społecznościowych Kinga Rusin.

 • "Obce ciało" : Bez przebaczenia

  W filmie Krzysztofa Zanussiego kolejny raz następuje wojna światów. Tym razem nie ma jednak mowy o pięknym filozoficznym traktacie, w którym tradycyjne wartości sygnowane imieniem Boga są konfrontowane z postępem i amoralnością. "Obce ciało", w którym korporacja ściera się w walce o władzę z klasztorem, przypomina raczej sensacyjny thriller klasy C - kiczowaty i śmieszny, bo nakręcony na poważnie.

 • Pręgowski: W spektaklu pokazałem pewną część ciała. Nie wiem, z czego oni się śmiali!

  ..."W spektaklu „Chcesz się bawić? Zadzwoń!” pokazałem pewną część ciała, ale powiem wam szczerze, że nie wiem, z czego oni się śmiali, mam dużo śmieszniejsze części ciała, na szczęście nie musiałem ich pokazywać. Natomiast jestem bardzo dumny, że mam takie właśnie różne narzędzia" – mówi agencji Newseria Piotr Pręgowski. Aktor podkreśla, że sukces spektaklu zależy od jego twórców i wykonawców. Jego...

 • Tomasz Raczek: O polskim kinie tylko dobrze

  "Trzeba chodzić na polskie filmy, bo są ciekawe" - przekonuje Tomasz Raczek. Krytyk filmowy chwali m.in. "Bogów", "Body/Ciało" czy oscarową "Idę". "Nie sposób skończyć tej wyliczanki" - dodaje.

 • "Ciało Madonny jest idealne"

  Ma 51 lat, ramiona, które wzbudziły najwięcej kontrowersji w historii show-biznesu i ciało, którego zazdrości jej niejedna nastolatka. Mowa oczywiście o Madonnie . Artystka, wraz ze swoją osobistą trenerką, Tracy Anderson, poświęca wiele uwagi, aby jej ciało przybrało niemal posągową rzeźbę.

 • Małgorzata Szumowska: Nie wierzę w zaświaty

  "Body/Ciało", za które Małgorzata Szumowska otrzymała Srebrnego Niedźwiedzia w Berlinie, trafi do kin 6 marca. W ramach przygotowań do pracy nad filmem z wątkami spirytystycznymi twórcy spotkali się m.in. z osobą uważającą się za medium - zdradziła reżyserka.

 • Ma 66 lat i najpiękniejsze ciało

  Ma 66 lat i właśnie zdobyła tytuł posiadaczki najpiękniejszego ciała tego roku. Mowa o brytyjskiej aktorce Helen Mirren , która w tym zestawieniu pobiła takie konkurentki jak Elle Macpherson , a nawet Pippę Middleton .

 • Katarzyna Bargiełowska: Jak rozmawiać trzeba z psem

  Widzowie polubili nie tylko program "Przygarnij mnie", lecz także znawczynię psiej psychiki. Katarzyna Bargiełowska opowiada, dlaczego kocha psy i... jak się z nimi dogaduje.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Adam Adamonis wie, jak oswoić stres!

  ...osób publicznych pragnących poprawić swą wiarygodność i zredukować stres. - Podczas warsztatów opowiadam, jak ja poradziłem sobie ze zdejmowaniem blokad w ciele, które nierzadko odbierały mi mowę(...) Adamonis opracował własną, autorską metodę pracy nad ciałem i umysłem, którą nazwał metodą Organic Arts. Chodzi w niej o to, by przez trening ciała (ruch, taniec) uwolnić umysł od natłoku myśli i poczuć...

 • Bérénice Bejo o "Rozdzielonych": Wiedziałam, że ten film jest ważny

  "Musiałam zrezygnować z bycia miłą i słodką" - tak Bérénice Bejo, aktorka znana z filmu "Artysta", mówi o swej nowej roli w dramacie Michela Hazanaviciusa "Rozdzieleni". "To nasz kolejny 'rodzinny' film, ale musiałam zrezygnować ze wszystkich macierzyńskich gestów" - dodaje.

Wideo na temat: mowę ciała
 • Odważna stylizacja Julii Wieniawy: Po to ćwiczę na siłowni, żeby pokazywać ciało

  Jak Julia Wieniawa komentuje swoje odważne stylizacje, w których pojawia się na warszawskich salonach? - Po to ćwiczę na siłowni, żeby potem móc się pokazać. Taka jest specyfika tego zawodu, ale nie mówię, że ubieram się wyzywająco. Moi rodzice nie mają z tym problemu. Jestem dorosłą osobą - mówi aktorka. (przeambitni.pl/x-news)

 • Zabójcze ciało

  "Zabójcze ciało" to seksowny horror pełen pokręconego humoru. Opowiada o Jennifer (Megan Fox) - licealistce opętanej przez demona. Z wrednej, pewnej swej atrakcyjności dziewczyny zmienia się w zło wcielone. Pragnie krwi, a jej ofiarami padają kolesie, którzy do tej pory mogli tylko pomarzyć o tym, by dziewczyna łaskawie na nich spojrzała. Przyjaciółką Jennifer jest Needy (Amanda Seyfried) - zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, która zawsze żyła w cieniu swej pięknej koleżanki. Będzie musiała...

 • "Haker umysłu": Łukasz Płoszajski... włamywaczem?!

  Aktor i mentalista Łukasz Płoszajski wyjaśnia, jak czytając mowę ciała można otworzyć zamek szyfrowy sejfu i odgadnąć sumę pieniędzy ukrytą wewnątrz!

 • Zamiana ciał

  Mitch (Ryan Reynolds) i Dave (Jason Bateman) to kumple od najmłodszych lat. Wychowywali się razem i wiedzieli o sobie wszystko. Jednak w ostatnim czasie ich drogi się rozeszły. Dave jest teraz zapracowanym prawnikiem, mężem i ojcem trójki dzieci, natomiast Mitch pozostał lekkomyślnym kawalerem, który nigdy nie bierze odpowiedzialności za to, co robi. Dla Mitcha życie przyjaciela jest idealne: ma piękną żonę (Leslie Mann), wspaniałe dzieci i dobrze płatną pracę. Tymczasem Dave zazdrości mu...

Dyskusje na temat: mowę ciała
 • Re: Najładniejsza w „M jak miłość”?

  Ładna jest i ma świetną figurę, ale ma coś takiego nie fajnego w spojrzeniu i ten nieszczery uśmiech taki sztuczny jak dla mnie. Nie mam nic do niej, ale ma odpychającą aparycję i mowę ciała, zachowanie, ale ile ludzi tyle opinii w każdym razie wygląd to nie wszystko.

 • Re: Na dobre i na złe

  , jeżeli chodzi o LiL był kiepski. Czy że cokolwiek bylo niejasne. Oni rozumieją się doskonale bez słów. Ja patrzyłam na mowę ciała, a nie teksty. Witek mało mówi, ma trudności z mówieniem o uczuciach, ale