• Informacje na temat:

  mozil po duńsku

Artykuły na temat: mozil po duńsku
 • Czesław Mozil

  Jego matka pochodzi z Górnego Śląska, ojciec jest Ukraińcem ze Lwowa. W wieku pięciu lat Mozil wyjechał wraz z rodzicami i rodzeństwem do Danii, gdzie ukończył Duńską Królewską Akademię Muzyczną (Det Kongelige Danske Musikkonservatorium). Po dwudziestu trzech latach wrócił do Polski i zamieszkał w Krakowie. Muzyk gra m.in. z założoną przez siebie duńską grupą rockową Tesco Value. W 2008 roku...

 • Czesław Mozil: Jestem muzycznym autorytetem

  Czesław Mozil wyjaśnia, jak godzi udział w "X Factor" i w reklamach z robieniem sztuki. Ujawnia też, co mówiły mu fanki w łóżku.

 • Czesław Mozil: Misja i kompleksy

  Nagrał wiersze Miłosza, choć sepleni i nie czyta poezji. Teraz chce być pokazywany na lekcjach polskiego i denerwuje się, gdy ludzie biorą go za kabareciarza, by za chwilę zaznaczyć, że to tylko jego kompleksy. Jedyny taki Czesław. Czesław Mozil.

 • Czesław Mozil nago w pokoju hotelowym

  To, że Czesław Mozil prowadzi imprezowy styl życia nie jest tajemnicą. Na swoim Facebooku artysta często zamieszcza prywatne zdjęcia.

 • Czesław i Tesco ponownie

  1 października ukaże się dwupłytowa reedycja debiutanckiej płyty duńskiej grupy Tesco Value, na czele której stał Czesław Mozil, znany z zaskakującego projektu Czesław Śpiewa.

 • Czesław Śpiewa: Chcę, by każdy mnie kochał

  W rozmowie z INTERIA.PL Czesław Mozil opowiada o tym, jak powstawał album "Pop" i wykłada kilka swoich poglądów na tematy życiowe m.in. na temat zdrady i religijności.

 • Czesław: To brzmi strasznie!

  Czesław Mozil, znany szerzej z projektu Czesław Śpiewa, już jako mały chłopiec "zaprzyjaźnił się" z akordeonem. Dziś nie może wytrzymać, kiedy uliczni grajkowie profanują ten instrument.

 • Czesław jako Mieszko

  Właśnie zakończyły się nagrania najnowszego teledysku Czesław Śpiewa, alternatywnego projektu Czesława Mozila, który podbija listy przebojów płytą "Debiut".

 • Czesław promuje serki Hurtu

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć już teledysk do utworu "Serki diatetyczne" w wykonaniu grupy Hurt z gościnnym udziałem projektu Czesław Śpiewa.

 • Opole 2013: TVP pozywa Czesława Mozila!

  Telewizja Polska zapowiedziała, że pozwie Czesława Mozila za jego krytyczne opinie na temat organizacji festiwalu polskiej piosenki w Opolu.

Wideo na temat: mozil po duńsku
 • Facet (nie)potrzebny od zaraz

  Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na "starą pannę", nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) - koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki - Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać...

 • Polskie gówno

  "Polskie gówno" to pierwsza komedia w tak bezkompromisowy sposób obnażająca kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Film wyreżyserowany przez Grzegorza Jankowskiego powstał w oparciu o scenariusz Tymona Tymańskiego, który przez lata kariery muzycznej zdążył poznać ten biznes od podszewki. Dzięki historii zespołu Tranzystory, widzowie dostaną w końcu zaproszenie na backstage, na którym rozgrywają się naprawdę hardcore'owe sceny. Wizyta komornika zazwyczaj nie wróży niczego dobrego. I gdyby...

 • Kochanek królowej

  Oparta na faktach historia królewskiego trójkąta miłosnego. Opowieść o słynnym romansie duńskiej królowej Karoliny Matyldy Hanowerskiej, żony króla Chrystiana VII z wpływowym politykiem Johannem Friedrichem Struensee, który doprowadził do rewolucji pałacowej, rozwodu królewskiej pary i wygnania królowej z Danii. Dramat kostiumowy, w którym fascynująca gra nieprzewidywalnych uczuć i namiętności rozgrywa się na tle walki o idee Oświecenia.