• Informacje na temat:

  mroczek inżynierem

Artykuły na temat: mroczek inżynierem
 • "M jak miłość": ​Rafał Mroczek wolałby zagrać bardziej charakterystyczną rolę

  ...- Gdybym miał dostać propozycję filmową, wolałbym zagrać bardziej charakterystyczną postać niż Paweł Zduński z "M jak miłość" - mówi PAP Life Rafał Mroczek. - Tego amanta już wystarczy - dodaje.

 • Rafał Mroczek: Amanta wystarczy

  Gdybym miał dostać propozycję filmową, wolałbym zagrać bardziej charakterystyczną postać niż Paweł Zduński z "M jak miłość" - wyznaje Rafał Mroczek.

 • "M jak miłość": Marcin Mroczek został tatą!

  Marcin Mroczek, czyli Piotr Zduński z "M jak miłość", został ojcem! - Dziękuję Boże za ten cud - napisał w środę rano na Facebooku i pokazał fanom zdjęcie z maleństwem, które właśnie powitał na świecie.

 • Cichopek i Mroczek: 10 lat razem

  Marcin Mroczek pojawił się już w pierwszym odcinku "M jak miłość" , a Kasia Cichopek w czwartym. Dorastali na naszych oczach.

 • ...podobno nie nastraja braci Mroczek optymistycznie. Panowie boją się, że ich czas w serialu dobiega końca. Co więcej, mają żal do scenarzystów oraz produkcji, że chcą ich wyeliminować z dwójkowego tasiemca(...) zrozumiał, że serial staje się tylko hobby i poszedł do "normalnej" pracy - jest inżynierem w jednej z firm budowlanych. Jak będzie z Rafałem?

 • Tajemniczy przystojniak i malarka

  Philippe Tłokiński i Marta Ścisłowicz - to aktorzy, których wkrótce zobaczymy w serialu "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Marcin Mroczek chce być supertatą!

  Marcin Mroczek, czyli Piotrek Zduński z "M jak miłość", i jego piękna żona Marlena na początku przyszłego roku zostaną rodzicami. Podobno już od dawna są gotowi na powitanie na świecie swego pierwszego dziecka...

 • Wpadki w "M jak Miłość"

  Na każdym planie, czy to serial u czy filmu, zdarzają się ekipie wpadki. Czasem wywołają chwilę grozy, najczęściej śmiech. A co wspominają aktorzy "M jak Miłość"?

 • "M jak miłość": Marcin i Rafał Mroczkowie świętują 32. urodziny

  Mieli po 18 lat, gdy po raz pierwszy wcielili się w Piotrka i Pawła Zduńskich w "M jak miłość". Byli wtedy przekonani, że ich przygoda z aktorstwem potrwa nie dłużej niż rok... W piątek - 18 lipca - Marcin Mroczek (Piotr) i Rafał Mroczek (Paweł) kończą 32 lata.

 • W Międzyzdrojach poproszeni "o rękę"

  Krystyna Sienkiewicz, Beata Rybotycka, Anna Przybylska, Zofia Czerwińska, Waldemar Malicki i Szymon Bobrowski odsłonili w piątek, 6 lipca, w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach odciski swoich dłoni.

Zdjęcia na temat: mroczek inżynierem
Dyskusje na temat: mroczek inżynierem
 • Re: Konflikt na planie "M jak miłość"? Rafał Mroczek nie cierpi Anny Muchy?

  I o tej porze siedzisz przy kompie??! A dziecko na żebry głodne poszło, czy tez może odchudzasz je bez kolacji. Kobieta z rodzina nie ma czasu siedzieć o 19:30 przy klawiaturze, ja dopiero teraz mam chwilę . A Mroczek akurat jest dyplomowanym inżynierem, w filmie gra, bo chce, jak się serial skończy nie będzie musiał martwić się o pracę. W przeciwieństwie zapewne do ciebie