• Informacje na temat:

  mroczek vs nowicki

Artykuły na temat: mroczek vs nowicki
 • Mroczek krytykuje... Jana Nowickiego

  ...- Triumfy święci głupota i brak talentu - powiedział niedawno aktor Jan Nowicki , pytany o opinię na temat "działalności" Mroczków . Rafał, jeden z braci-ksero, nie pozostał mu dłużny.

 • "Mroczna epoka Mroczków"

  "Mroczkowie stali się dla mnie pewnym symbolem. Mroczna epoka Mroczków, to się narzuca" - tak Jan Nowicki w wywiadzie dla "Przeglądu" podsumował "całą tą serial ową hałastrę".

 • Jan Nowicki potwierdza rozwód. "Małgosi chodzi o rozgłos"

  Jan Nowicki (74 l.) odniósł się do rewelacji dotyczących jego rozstania z Małgorzatą Potocką (61 l.).

 • Mroczkowie atakują "Fakt"!

  Rafał i Marcin Mroczek tłumaczą, że nie uważają się za gwiazdy, nie mają swoich ochroniarzy i zarzucają "Faktowi", że wytoczył przeciwko nim "atak". Sami też nie pozostawiają na tabloidzie suchej nitki.

 • Nowicki chce pogodzić się z Mroczkiem

  ...- Zrobili ze mnie potwora - skarży się Jan Nowicki , i deklaruje, że jest gotowy wyciągnąć w kierunku Marcina Mroczka rękę na zgodę.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • "Mroczkowie nie są aktorami"

  Jan Nowicki (68 l.) wybitny aktor teatralny i filmowy, krytykuje polskich tzw. "aktorów serial owych", czyli gwiazdek, które zazwyczaj nie mają pojęcia o graniu.

 • Szyc chodzi na zakupy z ochroniarzem

  Rok temu cała Polska śmiała się z zabawnego zdarzenia, jakie opowiedział w prasie aktor Jan Nowicki. Spotkał on mianowicie jednego z Mroczków (niestety, nie wiedział, którego) na krakowskiej ulicy w towarzystwie... ochroniarza. Zaintrygowany podszedł do niego i zapytał: "Panie, pan żartuje, kto tu będzie pana zaczepiał?", ale nie uzyskał odpowiedzi. Jak się okazuje, Mroczkowie nie są jedynymi...

 • Anna Popek zachwycona pielgrzymką na Jasną Górę

  Lipiec i sierpień to czas, gdy z wielu miast Polski wyruszają piesze pielgrzymki na Jasną Górę. W tym roku wielu VIP-ów postanowiła właśnie tam "trochę odpocząć", m.in. Marcin Mroczek, Krystian Wieczorek, Anna Piszczałka, Łukasz Nowicki i Anka Popek. Dla prezenterki była to pierwsza pielgrzymka od wielu lat. - Mam za co dziękować Panu Bogu, więc poszłam. Nie byłam na pielgrzymkach od 30

 • Anna Piszczałka wróciła z pielgrzymki! "Chciałam trochę odpocząć"

  ...nie miałyśmy siły iść dalej - mówi Piszczałka. Kilka tygodni temu na pielgrzymkę na Jasną Górę poszedł Marcin Mroczek, przemierzając piechotą aż 200 km. Niebawem na świętym szlaku spotkać będzie można również aktora Krystiana Wieczorka, który wraz z przyjacielem Łukaszem Nowickim zamierza odwiedzić hiszpańskie sanktuarium Santiago de Compostela. Czy po tej wyprawie aktor w końcu zostanie ojcem...

Dyskusje na temat: mroczek vs nowicki
 • Re: Kultowe seriale: Jan Nowicki nie boi się śmierci!

  Trzeci Mroczek, ja ich nie rozróżniam.

 • Re: "M jak miłość": Serial nadal hitem

  Patrzyłem sobie na Janusza Gajosa i myślałem sobie: kur..., czy ktoś widzi, jak on gra? Czy Mroczek, Cichopek i cała ta serialowa hałastra widzą, co ten facet robi ze swoją rolą? Przecież tego, co on pokazuje w ciągu minuty, oni nie zrobią w ciągu całego życia. Mroczkowie stali się dla mnie pewnym symbolem. Mroczna epoka Mroczków, to się narzuca

 • Re: Marcin Mroczek (Piotr Zduński)

  Jego aktorstwo najlepiej podsumował Jan Nowicki

 • Re: Falkowicz w panice!

  Moim zdaniem jest to aktor młodego pokolenia który może dorównywć takim aktorom jak Gajos Olbrychski czy Nowicki klasa samym w sobie od księdza poprzez awanturnika,rycerzy skończywszy na roli lekarza zadufanego we własne możliwości, ja także zaczełem oglądać na dobre i na złe. To jest gwiazdor filmowy a nie jakiś Mroczek czy Cichopek.