• Informacje na temat:

  mroczna historia

Artykuły na temat: mroczna historia
 • "M jak miłość": Mroczna historia w tle - rozmowa z Michałem Czerneckim

  ...ich mroczna historia. Ojciec Jurka ma za sobą ciemny czas, gdy popełniał błędy, którymi mój bohater może go teraz szachować. Krótko mówiąc, Stefan nie zawsze był bezdomny i nie zawsze był takim...

 • Ben Affleck w mrocznym świecie miłości i nienawiści

  Ben Affleck ma już na koncie dwa Oscary, troje dzieci i przepiękną żonę, aktorkę Jennifer Garner. Nie wykluczone, że najnowsza rola w "Zaginionej dziewczynie" Davida Finchera może przynieść 42-letniemu gwiazdorowi trzecią, złotą statuetkę. Czy jest coś, czego może mu brakować?

 • "M jak miłość": Marta wróci z mroczną tajemnicą!

  Wbrew powielanym przez media plotkarskie pogłoskom, 47-letnia Dominika Ostałowska, czyli serialowa Marta Wojciechowska-Budzyńska, wróci do sagi rodu Mostowiaków na stałe, a nie tylko na chwilę. Aktorka od początku należy do ścisłej obsady "M jak miłość" i to się nie zmieni.

 • "Magical Girl" : Mroczne obiekty pożądania

  Magiczne dziewczynki żyją pośród nas. Chociaż są w różnym wieku, to zawsze w jakimś stopniu pozostają dziećmi: równocześnie kruchymi i okrutnymi, irracjonalnymi, zatrzaśniętymi w świecie infantylnych marzeń i niejasnych impulsów. Ich specjalną mocą jest umiejętność stawiania na swoim, sprawiania, że mężczyźni bezwarunkowo spełniają ich zachcianki.

 • "Pułapka": Nowy, mroczny serial TVN już od 9 września!

  Autorka poczytnych powieści kryminalnych odkrywa przerażającą tajemnicę i nagle sama staje w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa. Czy poradzi sobie z rozwiązaniem prawdziwej zagadki kryminalnej? Czy zdoła uciec demonom przeszłości i... przeżyć?

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii": Ostatnia wizyta w Śródziemiu

  Mroczna a jednak wspaniała - tak o ostatniej części "Hobbita" mówią ci, którzy widzieli już film. Tytułowa "Bitwa Pięciu Armii" jest jedyną batalią opisaną na kartach książki Tolkiena, a zarazem jednym z najdonioślejszych wydarzeń w historii Śródziemia.

 • BBC One szykuje "Mroczne materie" Philipa Pullmana

  Stacja BBC wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała o planach realizacji nowej, 8-odcinkowej serii, będącej adaptacją cyklu "Mroczne materie". Za produkcję będzie odpowiadać studio Bad Wolf i New Line Cinema. Zdjęcia kręcone będą w Walii. - Możliwość przeniesienia na mały ekran powieści Philipa Pullmana to prawdziwy zaszczyt. Cykl "Mroczne materie" to niesamowita historia dla...

 • Artur Żmijewski: Sekrety sumienia

  Artur Żmijewski kojarzy się widzom z sandomierskim księdzem detektywem. Teraz jako gospodarz programu "Geneza grzechu" zabierze nas w świat mrocznych namiętności i ludzkich przewinień.

 • Nina Andrycz: Mroczny sekret aktorki wyszedł na jaw dopiero po śmierci

  Nina Andrycz (†103) przyznawała się w wywiadach, że będąc premierową, dwa razy dokonała aborcji. Jednak najprawdopodobniej aktorka pierwszy raz zaszła w ciążę, będąc młodą dziewczyną.

 • Szuka zbawienia, a przyciąga same kłopoty! Liam Neeson w thrillerze "Krocząc wśród cieni"

  "Mam słabość do samotnych bohaterów. Męskich i tajemniczych" - mówi Liam Neeson i otwarcie przyznaje się do zaczytywania skandynawskimi kryminałami. 3 października nominowanego do Oscara i trzech Złotych Globów aktora zobaczymy w thrillerze "Krocząc wśród cieni"; w historii, która mimo amerykańskiego rodowodu, z pewnością zadowoli wszystkich miłośników mrocznej prozy z regionów Szwecji i Norwegii.

Zdjęcia na temat: mroczna historia
Wideo na temat: mroczna historia
Dyskusje na temat: mroczna historia